Цього року я розповіли про своїх дітей не приїхати до мене за Великодню, адже це вже не здорово підготуватися до свята.

Сучасні пенсіонери, особливо з сіл і сіл, завжди чекають своїх дітей і онуків на відпочинок. Після того, як все, це чудова можливість зібратися, обговорити новини, насолоджуватися успіхом, навіть gosip. Що таке велика угода? Якщо Діти прийшли до Бабця.Вони встановлюють таблицю, відразу створюють правильну атмосферу, а родичі, які не бачили один одного протягом тривалого часу, можуть нарешті спілкуватися.

р.

Тому не рекомендується пропускати такі сімейні свята. По-перше, це потворна. По-перше, старші родичі мають сусіди, які, як правило, знають все в першу чергу. Немає сина або дочки тут? Це виховання. І по-друге, як можна відображати кохану людину, особливо на святий день? Це неправильно. Навіть неприпустимо.

Коли взимку відносно тепло, часто слідують довгою і холодною пружиною. Це був випадок цього часу. Валентина Валеріївна знала це добре. Її суглоби потішили жінці про погану погоду зовні її вікна, навіть коли вона сама була в відносно теплому ліжку. Збереження є важливою. Так її думки були далеко від прийдешнього Великого свята.



Я мав би поговорити з дітьми і розповісти їм не приїхати. Хто хоче бачити стару маму так? Особливо привезли онуків. Небезпечний. І тут немає святкового настрою. Ми повинні трохи відновити, а потім, можливо, спокійно відсвяткувати з двома жінками по сусідству. Є одномісні пенсіонери.

бесіда з диким сином була короткою. Зараз великий бос, бізнесмен. Не встигнути подорожувати з обласного центру в село. Також є причина відмовити в харчуванні. О, приїжджаючи, він дійсно працює тут. Як мінімум це допомагає фінансово. Це життєздатність, яка відвідається нечасто, тільки в рідкісних, можна сказати екстремальні випадки.



Наймолодша дочка - протилежна. Я все ще не хочу повісити. Вона розмовляла про чоловіка, її дітей. Має три молоді діти. У домашніх умовах сидить з ними і рідко виходить, щоб отримати свіжу повітря. Так її життя теж не цукор: завжди миття, миття, прасування. До чоловіка. І діти, ви знаєте, що вам потрібно око для них, ви не будете відпочивати.

Тим не менш, діти Валентини Валеріївни не наполягали, що матір їх брати. Вони тільки дали багато порад про те, як поводитися, якщо він не добре. Вони подарували пару рецептів відварів «мирак», «які обов'язково кладуть вам на ноги», але це, власне, все. Це такий час. Немає нічого, що ви можете зробити.

Ну, хоча б Кузья тут. Великий, добре в'ялений і дуже торіонний сірий кіт. Він любив Бабу Валю і завжди був там. Часто кішки в с. не хочуть залишатися в домашніх умовах і тільки іноді приходять додому, якщо це дуже холодно зовні або якщо вони повністю голодні. Але Кузья не схожа на це. Він був господинею, гаманцем і справжнім джентльменом: він вийшов на свій бізнес. Він віддає перевагу компанії своєї господині.



Зрозуміло, що не можна говорити про те, щоб засвідчити всі необхідні речі. Так Валентина Валеріївна провела свій день як звичайно: маленька господиня, перегляд старого телевізора і читання. Все правильно, так далеко не працює окуляри. Для цього хобі вона мала можливість.

На наступний ранок пансіонер був в поганому настрої. Я бажав свого роду свято, але життя така, що вона не завжди дає нам тільки хороший. Поставтеся до Кузеі, промивайте. Він дивився на господині з великими круглими очима і здавалося зрозуміти все. Я не бачу, я просто слухав. Він був тихим, навіть коли був час його годувати. Гарна дівчина.

р.

Після пари годин на дворі почув шум автомобілів і голосів людей. «Реліати приїхали до сусідів. Ну, нічого. Але наступного року відсвяткуватиметься. Жінка думала. Буває.

Але шум тримав зростання, і, нарешті, вибивають на дверцятах. «Чому не можна, просто вдалося подумати головоломку. Але це саме те, що сталося. Вона зустрілася з знайомими обличчями. Все тут, син і дочка. Грандсонс, син-в-право, дочка-в-право. Всіх веселих, щасливих. З деякими пакетами. Просування, просити їх прийти.

Ми вирушили всередину. І вони почали витяжувати їжу з своїх мішків. Всі святкові, свіжі. Не варте, поставте на стіл і відсвяткувати. Виявилося, що вони зуміли піти в храм, а потім вирішили піти в Валентину Валеріївну разом. Вони купили побутову техніку по дорозі, всілякі речі на дому, щоб нічого не було мити. Ось ми йдемо.



Для старої жінки був приємний і дуже несподіваний подарунок. Вона навіть трохи здивує з сюрпризом. Повідомляємо про те, як відбувався бабуся. Якось сім'я тепла і затишна. Незважаючи на те, що опалення не є нормальним. Але це не холодно, що день. Це було реальне свято, що їх сім'я не мала, дуже довго.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное