Старший продавець м'ясних подрібнювачів на ринку м'яса розповів, що потрібно зробити, щоб зробити будь-який м'ясний прокруток без проблем

На кухні щороку є більш сучасні пристрої та пристрої, призначені для полегшення роботи господині. Я не списую їх, бо я не друзів з багатьма і віддаю перевагу варити більшість страв у старомодному вигляді. Я мав м'ясорубка (ручна), і вона влаштовує мене. Змінений ніж, ущільнювач, очищений, полірований - і «червоний» все!



Але мій чоловік вирішив подарувати мені подарунок і купив електричний болгар. На мій заперечення, що я віддаю перевагу ручному, мій чоловік запропонував організувати змагання і спеціально купив 2 кг свіжої свинини шпатули. Ми розщеплюємо свинину рівномірно, але я таємно вибираю менше шматочків м'яса і кладемо її на пластину ближче до старого. Як завершився експеримент, читайте далі.

Моя людина і я забрав час і почав. Мій чоловік навіть дав мені початок голови. Але коли я прокручував через м'ясну гірку, електричний м'ясорубка вже подрібнила все! Як старий? Я був пограний, тому я щиро подякував чоловіка за подарунок. Але я не хочу викинути руку болгарку.



Нова методика послужила вірно, але потім почала «забути» і почала вдатися до допомоги ручного подрібнювача. Мій чоловік спійманий мені робити це один раз. «Що ви робите?» він запитав.

Я виклав до нього всі скарги про побутову техніку: вени постійно обмочуються, м'ясо застрягають на шматки, а м'ясо не пропускають через мережу. Чоловік пообіцяв побачити, що він може зробити з нею вечори. З того, як він заточував ніж і сітку в електричному м'ясорубці, він знав, що вони не були проблемою.



Мій чоловік не є прихильником ремонту різних побутових приладів, але один раз обіцяний - Я повинен тримати своє слово. Тим не менш, що в м'ясному подрібнювачі небагато. Виявилося, що пластиковий рукав був зношений, сформувалася задня війна, ауга під час роботи зсувається злегка спиною і ніж прекрасно підходить для гриля. У отриманому проміжку м'ясо фаршироване, а м'ясорубка перестає працювати ефективно.

Рішення для задачі: «Використання потрібно робити!» Я шукаю гру! - підведені господарі. Він підібрав частину за розміром і кладемо качку на спині на аугарі. Зібрали всі деталі разом, грали з грилем і вирішили додати ще одну пломбу перед установкою ножа. Тепер всі деталі щільно вписуються разом. Мій чоловік завоював у мене, «Що ми тестуємо?» і взяв на себе шматочок м’яса з холодильника. - Я дуже хочу вирізати!

756299

Електричний болгарка відмінно попрацював і нічого не змогла! Я приготував труси для своєї коханої дружини, і я пообіцяв зробити голубці з решти хвилин завтра.



Після читання відгуків в Інтернеті я дізнався, що багато домовласників стикаються подібні проблеми. Але, на щастя, навіть недосвідчена людина може усунути цю несправність. Старі м'ясні болгарки можуть мати основні проблеми. Це відбілювання ножів. Позбутися від цього недоліку нескладно: заточувати добре старі ножі самостійно або попросити знайомого майстра. А також механічне миття деталей і ущільнювачів.

Способи вирішення проблем з ущільнювачем на старому м'ясорубці
  1. Замініть зношений ущільнювач з новим.
  2. Виберіть розмір і покласти качку (подрібнювач).



  3. Ви можете адаптувати невелику міцну пружину замість герметика.
  4. Ви можете вирізати міліметр або дві нитки на лицьовій стороні і регулювати частини, щоб щільно приклеїти.


Наша м'ясорубка продовжується, тільки періодично чоловік заточує ножі і перевіряє, наскільки щільно підходять елементи різання. Так не поспішайте купити новий електричний м'ясорубка: спробуйте відновити старий перший!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное