У той час, як жити з батьками, він взяв свою квартиру на кредит, але коли він хотів переїхати там, його мама повідомила про новини.

Ось листа від одного з наших читачів. Зателефонуйте йому Денису. І що сказав Денис мені психічно вдатися до таутотики, думають: що це людські відносини в людських відносинах? І в цій ситуації, як кожен з учасників цього зв’язку розуміє ставлення людини?



Денис пише: Я скажу вам відверто: Я ніколи не думав, що до тридцяти років я буду жити з батьками. Але це так сталося, що я пішов важко. Не вдалося швидко заробити гроші на вашому власному житловому комплексі - довелося жити з батьком і матір'ю. За десять років я зумів заощадити гроші, щоб платити за простору трикімнатну квартиру, придбану на кредит і зробити там хороший ремонт. Я працюю в бізнесі.

Я планував переїхати, як тільки ремонт був завершено. Я помітив, що я не бачив ключів до моєї квартири. Вони завжди були на столі в кімнаті. Дивитися всюди - ніде. Я попросив маму, якщо вона взяла їх кудись. І відповіла моя мама, «Що я дав їм Андрія і його сім'ї (старший брат, він одружений дуже молодий). Продовжуйте перебування у вашій квартирі одночасно. Ви дізнаєтесь, що землевласники виправили їх з боргу.

Р

Вони відразу б хотіли жити тут, але це важко для мене і мого батька, щоб навіть подумати, що п'ять більше людей поселяться в нашій двокімнатній, три з них діти, маленькі менше. І є безліч номерів для них. Ви не подбаєте, ви не одружені. Моя тата використовується для вас і ми так комфортні. До речі Анріуса краще всього за кілька років.

Звичайно, я не розумію, що всі родичі були добре і комфортно. Але чому саме на мене? Легко підібрати тепло з чужими руками? Навчався Андрій і дружина Валя, вони постійно допомогли батькам і Валіні. Після університету хлопці отримали роботу, мали нормальні зарплати, орендували хорошу квартиру, зуміли все самі.



А потім Валя майже весь час на пологовому поході, Андрій заробив один. Тепер, коли вони були надмірною вагою, вони не віддали свою зарплату, і це було боргом. Покупка допомоги була гасіння, очевидно. Але переїзд у квартиру був океї? Ситуація мені сердитися: може мати керувати майном свого сина? Як це зробити?

Що я розповім мій маму. У нас була велика боротьба. Вона була сердитися і припинила говорити мені. І я назвав мій брат, сказав йому все, що я думав про це, і зажадав, що протягом місяця вони знаходять місце, щоб жити і не вирішувати свої проблеми незалежно від моїх інтересів. Зараз вся сім'я не говорила мені більше двох тижнів. Я відчуваю качку. Але я невірно? . . ?

Р

Що робити в такій ситуації, я сповідаю, хоча в багатьох повагах доведена справа: «Я дізнаюсь, що хтось інший клопоту своїми руками, і я не кладаю мій розум до себе», і наш умовний Денис не навіть від друзів – не те, що його народу, але й відчувається в мертвому кінці або, швидше, на перехресті. І не де ти йдеш прямо чи ліворуч, але де, як в троянді вітрів, вісім різних напрямків. Є вісім з них, і є вісім з них. Добре, діти ще не розуміють, чому дорослі локони, але після усього, це корисно для дітей, важливо, необхідно вбирати людське ставлення від молодих нігтів. І які уроки навчаться з родинної трупи?

Р

Будь-який конфлікт складно зрозуміти. Але якщо ви знаєте позицію тільки однієї сторони, то ви не розумієте її причини і шляхи з неї.

Посада Дениса краще відомо, але не розповість про себе. Наприклад, ми можемо лише вгадати, що прихована за лаштунками згадки про «різноманітний шлях» і нереалізована мрія швидко заробітку будинку. Але підкреслюють, що Андрій і Валайс під час навчання в університеті постійно допомогли батькам.

Але не був батьківський супровід Дениса, щоб забезпечити йому умови, в яких він міг швидко досягти мети еквайрингу житла? Вони не дали йому гроші, але вони допомогли йому зберегти його заробіток і інвестувати в простору квартиру і розвиток бізнесу. Разом з тим, в квартирі немає реальної мети Дениса - він мріє про свою сім'ю.

Чим більше ви даєте, тим більше ви отримуєте і, здавалося б, дуже правильно, відповідально переходить до реалізації цієї мрії. Алас, як кажуть, кожен мудрий чоловік досить простий.

Якщо ви змогли дізнатися, як батьки братів і Андрія бачать мотиви своїх рішень і дій, ви можете побачити, що їхні позиції також роблять багато сенсу. Принаймні, що найбільше потребує захисту дітей і що їх народження є даром Божого, а не результатом розрахунку. І ти можеш пам’ятати біблійну мудрість, що чим більше ви даєте, тим більше ви отримуєте.



Але з яких причин це правило людських відносин, які постійно збиваються: До інших, як ви хочете, щоб зробити вас. Якщо учасники розповіді проживали за цим правилом, ані його матері, ані Андреї не могли дозволити собі керувати квартирою Дениса без обговорення ситуації з ним, не розуміючи своїх снів сім'ї.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Що б ви порадили Дениса і його сім'ї?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное