Під час очищення я знайшов деякі дивні папки, коли я відкрив його, я зрозумів, що я не повинен бачити ці папери.

Ми всі родичі знаходяться поблизу. Більшість з них з'являються тільки після весілля. Матчі, брат-в-право, сестра-в-право. Здавалося б, що вчора ви не знали цієї людини, і сьогодні - і вже роду родичів. Це піднімає багато моральних питань. Чи можна оплатити кредит Для такого нового родича, якщо виникає така необхідність? Або це не потрібно?



По-перше, не всі ми готові до таких жертв. Не важливо чому. Ймовірно це принципова позиція життя або відсутність коштів для сім’ї. Як ви відчуваєте про те, що для другої половини це може бути дуже серйозним питанням, і для вас - так, нічого особливого? Як пояснити їх причину для своїх дій?

Коли ви вперше одружилися 25, ви маєте багато вчитися. Я можу сказати, що я не мав особистого життя на всіх, поки мої колеги вже пішли з хлопцями. Тексти пісень, а це означає: Це означає, що я зараз.



Це те, що мій батьки навчають мене: спочатку, потім все інше. Тато часто жарти, що у мене є хлопецьський характер. Немає одного примусового мене, щоб бути такими. Навпаки приїхали до мого брата. Але він, ви бачите, мав різну думку. Він пішов додому до мене і пішов за кордоном для роботи. Ну, можливо, це робить його більш комфортним.

Після школи я пішов до університету на бюджет. Я навчився багато, тому не було проблем з навчанням. На мій погляд краще мати один надійний друг, ніж сто знайомих. Він був однаковим з хлопцями. Ми Вітя мій друг. Це добре? Давайте подивимося.



Peels Неприємний сюрприз Але деякі проблеми вже показують себе. Що я хотів розповісти вам. Останній: Я просто знайшов папку документів, які я, очевидно, не знайшов. Є різні папери, але, серед інших речей, я бачив заяву про кредит. Нещодавно було виплачено. Але що кредит був оплачений протягом року. Мій чоловік і я жив разом з родиною.

Непристойно обдурити. Це, звичайно, не є зрадою. Але через такі змії навіть найсильніші стосунки звалилися. А крім того, я людина такого персонажа, що ніхто не міг з ним відходити. Ми живемо разом, ділимося спільним бюджетом. Я не думаю, що «не можна забувати». Як розповів Вітя.

193505р.

Після сімейної бесіди з'явилася невелика кварель і примирення. Моя мама-в-одному хвора. Вони мають середній дохід, але що ви хочете від пенсіонерів? Вітя взяла на себе відповідальність матері. Він взяв великий кредит і таємно перезавантажив його як кращий він міг. Всі його родичі дізналися про це, крім того, як ви можете бачити, мене.

За словами чоловіка, вона не бачила кредит як важливо. Він був просто гроші, і він повинен отримати його. Це його. І той факт, що я свого роду дружини... Це ще одна розмова. Не варто турбуватися про ці маленькі речі. Після того, як він виконував свою частину фінансування нашого бюджету.

Так виявилося, що я теж винний, що я кинувся через його речі. Він дуже елегантний, щоб зробити мене скаржитися. Коли я розповіли про те, що сталося, вона підтримала мене. Не маю секретів своєї дружини. Але вона додала, «Ми просто не розуміємо правила життя разом». Шлюб - це тривалість життя і вимагає розуміння з обох сторін.



Я думаю, що це було мене, хто був знецінений і просто не сказав, що це дійсно збирається. І це не тільки вини Вітя, а й його всієї родини. Вони знають, що збирався. Або можливо, я не зможу забезпечити свої власні гроші для сім'ї, або, можливо, я занадто хворий. Що таке?

І я не можу сказати про деякі серйозні речі. А ось чому я маю рівних обов'язків? Якщо права не однакові? Підтримую мене, і я просто сидю вдома і дивитися телевізор. Я не буду зацікавити будь-які кредити. Головне, що гроші в достатній кількості. Де їх отримати, нехай чоловік думає.



Але ні, я також працюю, розвию, робити плани. Я зроблю той же внесок з чоловіком і не виходив на ніч з друзями. Ось чому ти лікуєш мене так? Я не розумію. Чи є це історичне ставлення до жінок, або я просто дивлю невірну людину? Я дивлю, що ви думаєте, знову, я маю кілька друзів. Ординарні, людська думка буде цікава мені. Дякую.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное