Багато років Я підтримую свою дочку, але вона навіть не намагається підтримати себе, тому я вирішив мати серйозну розмову.

Парентальний обов'язок є важливою, ви не можете сперечатися з цим. Але коли Батьки у дітей У дорослому віці виникають питання про виховання батьків. Чому? Після того, як спадкоємці не розвиваються як самостійні особи. Вони повністю залежать від постійної ін'єкції готівки.



Багато хто з нас читали, що діти мільйонерів можуть жити щасливо всі свої життя за рахунок мами і таду. Новини звітів повні статті про основні моменти, які не заперечують себе нічого і не витрачають гроші, що залишилися і право. Але це просто чутки. У переважній більшості дітей заможливих батьків просто отримайте найкращу освіту і отримайте величезну кількість необхідних знайомих заздалегідь. Не заможливий людина може сидіти на шиї просто через його характер і життєвий досвід.

Можливо, варто сказати, що зараз я розумію, що я є основним кульпритом цієї ситуації. Але, Бог знає, я хотів краще. На 57, Я дуже плутаний і я не знаю, що робити.

Почати. 19 років тому я пішов працювати за кордоном. Час був таким, що немає перспектив, недавнього розлучення і дитини, що залишилися за недійсним шлюбом. Виявляється, якщо вона написана в сім'ї, що ви будете нещасливими, тому будьте це, незалежно від того, як ви намагаєтеся виправити її.



Я не був собі. Є робота, але не те, що я хотів би зробити. Лаундрі, прибирання, обслуговування будинків. Плата здається нормально. Але це було зрозуміло від початку, що нічого не можна знайти для мене. Після того, як змагання не тільки в нашій країні, без хорошої спеціальності ви не будете далеко.

Мама і дочка чекають в домашніх умовах. Ну, хоча б моя мама була робота, і я можу зробити кінці, щоб зустрітися без моєї долі. Я дуже вдячний їй за це. Не було таких можливостей, як зараз, тому можна було викликати родичів тільки в рідкісних випадках, а ще кілька хвилин. Так що я часто кинувся неспроможністю і сумністю.



П'яти речей краще за час. У маленькій квартирі я починав жити з співвітчизником. Таким чином, можна було заощадити на корпусі. Тоді я дізнався, що моя робота може поєднуватися. Один день роботи для деяких людей, другий день для інших. Це дав мені більше грошей, які дав мені сподіватися на майбутнє.

Коли я вже був досить комфортним, я почав повільно перенести гроші додому. Моя мама вибрала деякі кредити, тому вони повинні бути поганими терміново. Моя дочка була вирощена і потрібні нові речі. Тут я був щасливий, тому я відправив її дешевий одяг, але вона все ще була модою.

Тоді стало можливим говорити через Інтернет. Ми почали спілкуватися частіше, дізнався про юнака, яка мала серйозні наміри. Я почав надсилати свої гроші. Кожен місяць через місцевий банк. У зв'язку з різницею в курсі для мене це було досить невелика кількість. Тим не менш, він виріс щомісяця.



Я щаслива пам'ятаю, що я взяв участь у весіллі моєї дочки. Я зумів отримати будинок. Я зустрілася з новою родиною і приніс подарунки. Це було приємно провести час серед моїх друзів. Але в парі тижнів нам довелося повернутися.

І тоді я мав онука. Не вдалося відновитися від щастя. Але не було поганих новин. Моя сина-в-правила від своєї роботи, тому всі сподівання залишилися з мене. Що б я хотів би, якщо я не допоміг мені тільки онука? І зберігав гроші, і гроші, що зберігалися.

1716000 р.

На деякий момент я зрозумів, що заощадження, що я був економним для подальшого життя. Навіть смішний. Після того, як я побував на веб-сайті деяких вітчизняних магазинів, і я вирішив жартувати за те, щоб порівняти ціни. Виявилося, що вони не поступалися вдома, щоб ціни тут за кордоном. У деяких випадках вони були ще більш тонкими.

Я перший раз говорю з дочкою про фінанси. Виявилося, що вона не хоче йти до роботи. Вона називала її перебування в домашніх умовах Указ, хоча, насправді, вона не працювала в день. Чоловік спробував знайти щось там, і якось забезпечити три з них, але вони сплачують багато в Sabbaths?



Пілінги На мій сигнал, вона відповіла, що, перш за все, це була моя відмова, тому що я залишила її самостійно. А її бабуся не дасть її друзям, і не має ніяких соціальних навичок. І по-друге, вона має намір мати другу дитину. За рахунок соціальної безпеки і всього. Вона робить її більш комфортним, і вона не піклується про свою роботу, вона не має практики.

Коли я сказав цю історію, щоб мій єдиний друг, вона підтримала мене і консультувала мене, щоб зупинити виплату своєї дочки. Вона дзвонить до спілкування. І я погоджуюсь з нею на щось. Але я маю зовсім інший голос у моїй голові. Він каже, що він повинен продовжувати допомагати своєму дочку і онука. Це буде дуже важко без мене. Що далі? Хто знає? Давайте подивимося, якщо речі краще.



Пілінги Що ви думаєте про це, рідна людина коштує дорожче? Або подаруйте все і жити для себе? Це не так легко в моєму віці, або, маючи тільки одну подруга. Я повністю плутаюся.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное