Як українські зірки відсвяткували Великодню та які слова привітали своїх шанувальників

Знаменитості використовуються для повноцінного життя. І іноді їх життя виглядає досить патологічно, це не всім. Але як відомі люди святкують Великдень? Усе це один з головних сімейних свят, суть якого є єдність і перемога доброго над злом.



Веб-сайт: www.kosadcha Редакція "Сайт" Я занурився в дикі соціальних мереж і дізнався, як українські зірки провели 16 квітня 2023 р.

На Великодніх це налаштовується, щоб піти в храм і зібрати в коло найближчих людей. У повсякденному житті знаменитості не завжди можна виділити час для регулярних зборів сім'ї. І тепер, що країна в повномасштабній війні, всі відомі люди мають більше обов'язків і робочих місць.



Веб-сайт: www.klopotenko.com Таке Великоднє було саме те, що ви можете коротко перенести всі бізнеси і, нарешті, познайомитеся з сім'єю. 16 квітня 2023 р. в Великодніх фотографіях були повні стрічки всіх соціальних мереж. Зі святами вишиті в елегантних вишитих сорочках, жінки кладуть на шарфи, зібрані святкові кошики і пішли в храм на ранкову службу.

Багато людей варять своїми руками. Після всього, що може бути більш смачним, ніж свіжий домашній торт? Українські знаменитості показали результати своєї роботи в Instagram. А хто навіть поділився рецептом, як, наприклад, відомий шеф-кухар Євген Клопотенко.



Українська _ Русский _ English У Великодні дні всі соціальні мережі миттєво перетворилися і не менше за деякий час приносили людей до мирних часів. Тут знаходиться красива Леся Нікітюка з його рідними до церкви вранці, але Сергій Бабкін, разом з дружиною Снежана, фотографується на дворі у Харкові. “Чи не хвилюватися в душі!” Нехай це буде так!

Фотозвіт: як знаменитості відсвяткували Великоднє свято, але війна ніхто не забуває. Руслана Лижичко продемонструвала на фото розмальовані яйця Instagram, що створює дружину колишнього Посла США в Україну. Жінки продають унікальні пізанки для пожертвувань, які згодом надсилають на потреби АП. Руслана підкреслює, як мистецтво об’єднує людей з різних куточків світу для одного великого призначення.



Веб-сайт: www.ruslana.lyzhychko Хтось із зірок українського шоу-бізнесу поділився на фотографії святкувань Великодня. Сергій Притула продемонстрував себе і своїх родичів, з якими він пішов до храму. «Повага. Це те, що слово повинно бути уточнено на наших таблицях сьогодні, пише волонтер і телеведучий.

Телеведучий Олександр Педан відсвяткував Великодню родиною. Майже щороку він йде в село до своїх старих родичів, щоб провести такий важливий день разом з близькими. «Дякую вам нашим військовим за те, що бабусі можуть відсвяткувати Великодня з онуками», - написав шоумен на своїй сторінці.



Поруч з рідним Великоднем, Ліля Ребрика також відзначається. Український телеведучий опублікував фото з дітьми, батьками та чоловіком. Сім'я пішла до церкви на ранкову службу. І так зробив Катерина Осадчая. Бажаю миру і гармонії в кожній родині. Я приєднаю вас в кращих побажаннях!

Щоб відсвяткувати головний релігійний відпочинок в сім'ї не приїжджав з Тараса Тополя. Зараз лідер групи «Антидії» за кордоном на благодійному турі. «Ми не змінюємо українські традиції». Світло завжди підкорює темряву!

Я хочу, щоб були більш радісні дні, як Великодня. Але для багатьох українців це свято відбувалося з сльозами в очах. По-перше, не всі вдалося зібрати в колі сім'ї: дружини чекають чоловіків з війни, хтось повинен втратити близьких, а хтось за кордоном і не може повернутися до рідної.



Після дня торжества дні для душі тих, хто більше не з нами. Радониця – перший вівторок після відмирання Христового. Як провести цей день, я сказав вам раніше. Обов'язково прочитайте цю статтю!

Покажіть мені, як був ваш Великдень? Ви можете поділитися фотографіями в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное