Італійська diva Monica Bellucci знову доведена до кожного, що час не над нею

Жінки, які не мають сили. Один з тих жінок. Лука БресельУ 2023 році вона виглядає красиво і красиво. вона буде 59 у вересні, але вона все ще має чоловічі очі. Однак, який гріх приховати, жіноча увага актриса також не позбавлена. Я люблю дивитись на фотографії Моніка та надихнула її краса.



Поза «Ложки» Як працює Bellucci, щоб зберегти придатність, незважаючи на свій вік? Сьогодні ми спробуємо розібратися в цьому питанні!

Бодибилдерши 2023 Цього року дарування мільйонів, Моніка Дзеллучі, відсвяткуватиме 59-й день народження. Вік серйозний, але актриса не приділяє уваги номерам. Вона все ще виступає в фільми і фотографується на глянцевих виданнях моди.



Останнім часом італійці з'явилися на кришці Грецької версії журналу Vogue. Дивовижні фотографії перемішують свідомість вірних шанувальників видання. Дзякуй! Вона не сором'язлива, щоб лоскати її ноги, носити прозорі панчохи і високі підбори взуття.

Студ майже 60? Пф, візьміть його вище! Ми впевнені, що ця леді буде носити ці черевики на 70. Не дивно, що Моніка надихає багатьох жінок, щоб піклуватися про себе і їх зовнішній вигляд.



За роки змінив стиль Bellucci. Вона одягнена дуже відкрито і іноді навіть дефіантно, потім, навпаки, дуже стриманий, але елегантний. Однак у перших і других випадках актриса привернула увагу на невибагливі погляди чоловіків і жінок, які не перестали захопити її. Що секрет? Чи є це природний магнетизм гарячого італійського?

Цей спосіб Monica Bellucci виглядає після себе, Monica дійсно хорошийlooking, і частково її природний подарунок. Актриса охоплює її старіння з головою. Вона впевнена і розуміє, що вона хоче від її життя: Я не хочу бути 20 знову. Сьогодні Я багато щасливих, ніж я був, коли я був молодий, коли я просто намагався визнавати себе і постраждали від небезпеки. Я точно знаю, що мені потрібно і що я можу зробити без. й



Моніка вважає, що кожна жінка повинна спочатку навчитися любити її тіло, незалежно від того, наскільки далеко від ідеального. Після всього, будь-яка ідеальна фантастика, і леді з вражаючими формами не менш красиво, ніж тонка. З цією реалізацією починається найкращий час у житті жінки.

«Подарунок красиві на 20 – норма. Але будучи гарним на 35 і 45 вже є спосіб життя. Згідно зі свіжими фотографіями актриси, ми можемо бачити, що спосіб життя італійського обраного для себе.



Bellucci ніколи не вважається себе тонкою. І для завершення виснаження голодних ударів заради бажаних форм, які суспільство диктує, це ніколи не буде. Monica loves її тіло the спосіб він з усіма її недоліки. Це де починається прийняття себе.

Італійці люблять йога, але не завжди можна практикувати її регулярно. Але вона намагається піти в басейн принаймні 3-4 рази на тиждень. Спорт став важливою частиною повсякденного життя Моніка. Крім того, вона відстежує баланс води і наполягає на багато чистої води.

Інші хитрощі італійські Моніка люблять засмагати, хоча він розуміє, що сонце несприятливо впливає на стан її шкіри. Але ми не робимо гріхів! Актриса намагається компенсувати свою погану звичку. Кожен день починається з контрастного душу. А потім жінка відноситься до тоніки і зволожувача з захистом від SPF до її обличчя.



Також актриса намагається не застосовувати занадто багато косметичних засобів до шкіри обличчя. Довгий макіяж довгий пішло. Вниз з штукатуркою! У 2023 році Monica Bellucci часто фокусується на очах, що робить її більш виразним. Чи подобається вам макіяж?

Що ви думаєте про Monica Bellucci? Ви любите цю акторку?

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное