Молодий господиня розповів про свої експерименти з худими вадами, результат неймовірний

Ви не повинні вірити в Бога і підтримувати експлуатація тварин, щоб зробити Великодні тістечка. Що я думав. худийй Немає товарів тваринного походження. І вимовляючи, як смачно її виявилося, макарони без яєць, вершкового масла і коров’ячого молока мають кожне право на існування.



Цей приготування був справжнім експериментом для мене. Що вийшов з цього, я докладно описую і покажу пізніше в статті.

Я зварила Кульич вперше в моєму житті. А точніше, щоб був Крафін. Я думаю, що ви, ймовірно, бачили деякі з них. Вони мають трохи різне тісто і принцип складання. На стадії замісу я зрозумів, що я більше не мав сили або часу на оловець з виготовленням скрипки. Ось чому я просто зробив тісто з нього, як і звичайні печиво. Точно як це було, читайте нижче.



Інгредієнти для опару
  • 8g сухих дріжджів
  • 20г цукру
  • 170 мл рослинного молока (Я маю соєве молоко)
  • 140г пшеничного борошна


Тест інгредієнти
  • 250г пшеничного борошна
  • 1 сумка ваніліну
  • 1 середня банан
  • 80г цукру
  • 60г кокосова олія
  • 0,5 ч.л. солі
  • 0,5 ч.л. мелена кардамон
  • 100г родзинки
  • 100г сушений
  • свінгери


Підготовка
  1. Перше, що потрібно зробити, це зробити пара. Для цього я змішую цукор і дріжджі в мисці. Зігріваємо молоко і перемішуємо ці інгредієнти. Важливо, що молоко не дуже холодне і спекотне. Ідеальна температура - 38-40 градусів. Потім вона додала борошно в чашу і поєднала все в однорідну консистенцію.
  2. Опара прийшла в 45 хвилин. За цей час я подрібнила банан, цукор і ваніль в блендері. Потім додаю цю суміш до басейну, перемішуючи її. Наступним кроком є додавання борошна. Важливо робити це поступово, помішуючи тісто шпателем. Вам може знадобитися більше борошна, як ви робили в моєму випадку.



  3. Тісто прилипає досить сильно до рук, тому додаємо борошно поступово, відрегулюючи її фактуру. Потім перемішуючи тісто на силіконовому маті і руках і шпательах. Потім вона змішується в частинах кокосової олії при кімнатній температурі.



  4. Займав ще 45 хвилин, щоб закінчити тест. В цей час я пропарююю в кип'ятій воді сушені абрикоси і родзинки. Потім порізати абрикоси на дрібні шматочки, а родзинки злегка впав в борошні. Далі потрібно подрібнити тісто і розділити її на кілька частин. Я тільки мав 3 середніх форм, тому я зробив 3 заготовки. Але з цієї кількості тесту можна зробити 4 з тих же тістечок.



  5. Додаємо родзинки і висушуємо абрикоси на кожну заготовку ока, перемішуємо їх в тісто. Потім кладемо кожну частину паперу у вигляді. Я закривав їх рушником і дав їм ще 15 хвилин, щоб відпочити. Випікати такі коржі слід на 170 градусів за 45 хвилин. Все мудрість!





Лент Кульич: редакційна консультація Для прикраси цих тістечок я зробив аквафабу глазур. Це рідина, яка залишається після варіння бобових. Але його також можна приймати з консервованих зелених горохів. Що я зробив. Просто збити цю рідину, додавши 80 грам цукрового порошку, 2 столові ложки лимонного соку і всього трохи каробної гумки.

Останній інгредієнт працює як загусник. Але можна збити аквафаба без неї. Головне, що ви маєте потужний міксер і якісну продукцію. На вершині я прикрасив торти з злаками, які я нарізав на дрібні шматочки. Дядько!



Як я сказав перед тим, що я повинен мати Craffins. Якщо ви хочете приготувати їх за допомогою канонічного рецепта, відкрийте відео за посиланням. Все докладно. Я дуже сподобалося кінцевий результат я б отримати. Подивіться на цю текстуру тесту!

Я отримав багато задоволення, при цьому готовий худий кулич. Я, безумовно, це знову! Я задаю, якщо у вас є рецепт Великодня випічка? Це буде чудово, якщо ви поділяєте його в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное