Моя сім'я і я перейшов на Кіпр 7 років тому, ось 20 причин, чому ви не хочете жити тут.

Сонячний Кіпр сьогодні Привертає увагу не тільки туристів, але й тих, хто шукає краще життя. Люди вибирають Кіпр як країну для еміграції з причини. На цьому острові є щось дивне. Але він дійсно, що добре?



Сьогодні видання. "Сайт" Дізнайтеся, що очікувати від життя на Кіпрі.

Життя на Кіпрі сьогодні коштує дорого. Щоб бути більш точним, це дуже дорого. Наприклад, оренда житла тут буде коштувати не менше 1 700 євро, а комунальні послуги - не менше 170 євро. Я пішов в супермаркет, щоб купити за місяць - мінус 800-1,100 євро на картку.

Звісно, зарплати в цій країні острова досить високі. Але це не означає, що хтось може переїхати тут і зробити мільйони. У 2021 році середня заробітна плата на Кіпрі склала 1910-2,404 євро.



Але для громадян з третіх країн світу є спеціальна система зайнятості. Немає одного буде найняти вас на хорошу роботу. Ви повинні довести, що у вас є рівень компетенції, яка потребує компанії. І один диплом тут іноді не обійтися.

Кіпр - гаряча і фарширована протягом 7 місяців на рік. Життя в квартирі без кондиціонера фізично неможливе. Іноді це потрібно в травні і ще в жовтні. Взимку вулиця зручна, але в апартаментах немає опалення. Ось чому це так холодно, і це все знову потрапляє на великі рахунки електроенергії. З'явився тепло.



Однак, щоб включити кондиціонер для опалення, також не найкраща ідея. Висихає повітря. Так вам також потрібен зволожувач. У зв'язку з тим, що в квартирі постійно знижується температура, стає вологою і цвіль. Ви повинні звернути увагу на це, якщо ви шукаєте квартиру на оренду.

У спеку і холоді кліматичні проблеми Кіпру не закінчуються. Навесні часто виникають пилові бурі, так як сильні вітри приносять пил від Сахари. Дихаючи його на вулицях не тільки неприємний, але і дуже шкідливий для здоров'я.

Тому якість повітря повинна контролюватися в спеціальних додатках, які відстежують, наскільки безпечно це залишити будинок в будь-який час. Таким чином, потрібно стежити за ситуацією з землетрусами. Це природне явище для Кіпру. І іноді це може бути життєздатним, в залежності від величини.



Погода часто впливають на якість спілкування на острів. Ви можете платити багато грошей для інтернету. Але необхідно доїхати до важкого дощу з відбійником - писати втрачено. На щастя, є різні провайдери і оператори, тому існує багато вибору.

Щоб відчути себе безкоштовним на острові, потрібно мати власний автомобіль. Тут є громадський транспорт, але є кілька маршрутів. Є автобуси, які працюють не більше 5 рейсів в день.



При цьому власник автомобіля повинен підготуватися до того, що драйвери на Кіпрі часто ігнорують правила дорожнього руху. Не так давно в країні збільшилися штрафи за порушення трафіку. На дорогах також почали встановлювати камери. Тож надію, що ситуація зміниться на краще.

Якщо ви боїтеся комахами, вам не сподобається Кіпр. Є два види тарганів, одна з яких може літати. Такий неперевершений гість може досягати 10 сантиметрів в довжину. Він нешкідливий до людини, але його зовнішній вигляд по-справжньому страшно.

Ще один нюанс читати, що скаржаться на відсутність нормальних магазинів. Немає покупок! Ви часто можете замовити одяг та інші речі онлайн. Але виникають проблеми: замовлення їжі таким чином вкрай складно. На щастя, прогрес ще не стоїть, і сьогодні все стає набагато простіше на Кіпрі.



І Кіпр не підходить для тих, хто звик до бурхливого ритму життя. Крім того, існує навіть особливий термін – «шіга-шіга». Перекладений російською мовою, це означає тихе. Це найкращий спосіб описати, як місцеві жителі використовуються для життя на острові.

Ми можемо говорити про Кіпр протягом тривалого часу. Але зараз ми зосередимося на цих аспектах. Я дивую, після того, як все, що сказав, що ви хотіли б жити на цьому острові? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное