Я побачила сина з іншою жінкою і вирішив поговорити з ним.

У житті дорослих часто виникають ситуації, які не так просто, як ми хотіли б. Випадкові справи, серйозні романи, просто невідповідність не виникає ніде. Але вони все ще повинні, рано чи пізно. Наприклад, Як зберегти сім'ю разом з чоловікомХто тільки вразив, але потім зрозумів все?



Крім того, тріщина в зв'язках між двома людьми також може завдати шкоди своїх близьких. Це означає, що люди є суспільними істотами. У нас є друзі, знайомства, родичі. Вони захоплюють його, коли історій, як це відбувається. Вони нервові, сумні і намагаються допомогти. Але як ви можете допомогти, якщо такі особисті питання не знімаються з дверей?

Ви знаєте, що вони зазвичай говорять про матері-завдання? Що вона так-і-со, і часто повністю захоплює її дочку. Це спосіб для людей. У мене є інша думка. Мій Katenka - красива дівчина і найкраща пара для Андрія просто не можна знайти. Я люблю своє серце і лікую її як дочка.



Пілінги Ми часто спілкуємося, йдемо покупками. Вона розповідає про своє життя з сином. Вони не соромляться поділитися своїми думками і прагненнями. Також, як мені, я хочу, щоб мати три або більше дітей. Так ви не побачите ніяких змій на моїй частині. Я дуже щасливий з нею.

Я щасливий з сином, Андрієм. До недавнього часу. Він мій майбутній лікар, і він робить стажування. Мій чоловік і я спробував дати йому хорошу освіту. Ми кладемо все, що ми можемо. Але зрозуміло, що навіть найкращі батьки не зможуть повністю сформувати людину. На жаль,

доб. 5

Пельси я приїжджав додому з центру. І це не важливо. Справа, як кажуть, не застосовується. Але при русі біля площі я бачив Андрія. Що застрягти мене колись був дивним: що він зробив тут в четвер, в середині дня? Я пішов на зупинку, і тільки потім помітив, що він не був.

У своїй компанії була гарна дівчина. Вона посміхалася і провела невеликий букет квітів. Я, ймовірно, не помітив, якщо її обличчя не дивився мені. Я зрозумів, що це не дружня зустріч. Мій син прогулявся по душі хлопчика в любові. Завжди посміхатися і сяйво. Це був шок для мене.



Я не зробив сцени, вік неправильний. Так я вирішив просто повернутися на транспорт і йти додому. У цей день мої думки не залишали відступи до Катя і розчарування у сина. Я знаю людей не святих, але це не робить мене краще. Це непристойне почуття, друзі.

У суботу, погодившись заздалегідь з Андрієм, ми зустрілися з ним в квартирі. Я відразу кладаю карти на столі і сказав все, що я бачив. Я нічого не робив, тому розмова була на високих тонах. Неважливо, як старий мій дитина, він повинен розуміти, що це не спосіб бути



Він не заперечував. І сказав мені, як це було. Він виходить, що його супутник не був кимось, але її величність, Індрея перша любов, Наталя. Ось чому я думав, що я бачив її десь до. Є багато спогадів з цією дівчиною, більшість з яких негативні.

Почати знайомству в школі. Наташа підштовхувала сина, як тільки вона бажала. Але ви знаєте, наскільки слабкі ці хлопці, коли мова йде про перші стосунки. Він пішов всюди тільки з нею. Я забув про мої друзі, мій тато і я. Я не хочу навчатися. Так само, щоб мати Наташа навколо нього весь день.



Пілінги І вона прогулялася з іншими, пішли в клуби. Я запитав Андрія для деяких подарунків. Де хлопець отримує гроші? Ну, це ще предатор. Коли вони нарешті зламали, син заблокував себе в кімнаті і не вийшов, напевно, за пару днів. Але тепер він став внутрішнім і сподівається на нормальне майбутнє, вона знову на горизонті.

Мій син пообіцяв мене, що це був перший і останній раз. Я видали свій телефон і соціальний обліковий запис. Зрозуміло, що він говорився з повагою. Зрозуміло, що я особисто не потребує свого роду. Я його мати, не дружиною. Він був страшний. Я дуже щасливий з ними. Але життя йде і ми повинні рухатися вперед. Після цього він пішов.

Але тепер у мене є внутрішня, етична проблема. Що про Катя? Це солодка дитина вірить мене і я не хочу лежати до нього. Навіть бездіяльність, для людей мого покоління, це також брехня. Тим не менш, що я не вірю нікому, але до родича, якщо не скручувати. Я піднявся по-різному.



З іншого боку, я розумію, що в першу чергу мої спогади зашкодять шлюб Катя та Андрія. Не можна допускати категорично. Він зробив помилку, з ким він ніколи не буває. Чи не буде він першим і останнім часом? З тих пір, як це було перше кохання. Я хотів би слухати ваші поради. Як кажуть, одна головка хороша, і два, після всього, краще. Дякую.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное