Які погані речі можна очікувати від гостей, які ви запрошуєте в будинок, оповідання різні

Відвідувачі, що надходять вВи любите і з нетерпінням чекаєте. І заради таких людей ви хочете правильно підготуватися, щоб вони почувалися вдома (або навіть трохи краще). Але є гості, які управляти своїми враженнями, щоб ви не хотіли бачити їх знову.



Сьогодні видання. "Сайт" Це історія, в якій читачі поділилися неприємним досвідом. Які вони очікують від своїх гостей, які вони не могли б мати вихід? Деякі історії дійсно дивно.

Відвідувачі, що надходять в
  1. «Одній день приїхали друзі чоловіка, а в процесі отримання разом вони привозили нас до ідеї, що утримання собаки в будинку був негігієнічним. Так само, очищаємо від неї стільки, скільки ви хочете, і вовна все ще буде лежати. Чоловік цілком зрозуміло, що ми не змушуємо всіх відвідати нас, і собака була, і буде в будинку.



  2. "Дякую запрошувати мене, щоб відсвяткувати свій день народження на відкритому повітрі, тому що я живу в заміському будинку. Я приніс гостей, які кинули їх сигаретом, алевсе по моєму газоні, залишили жахливі м'язи, п'яні і тільки ближче до середини дня, зліва в таксі. «І тоді я очищав все вгору, піднімаючи газон, щоб зібрати сигарети. Я не хочу почути більше про подруга, як це. Хоча це єдиний страшний приїзд гостей в пам'яті. Тепер тільки приємні зустрічі з приємними людьми, акції Світлани.





Коли ми припинили в новому будинку тільки після ремонту, мама-в-завдяки приїхали до нас. Вона буквально ran навколо кожного номера, шукаючи бруду. Я пішов у ванну, стілець піднімався, провів пальцем, щоб побачити, як брудно наше місце було. І сказав: "Це нове." Ми ще не встигли доїхати до туалету, Анна згадує.



«Я купив великий стіл онлайн. Я чекав довгий час, щоб прибути з Таїланду. У гості прийшли, і один з наших друзів був настільки цікавим, що він почав довести перед усім, як поганий стіл. Він збив його кулак на столі, після чого спробував розбити його чашкою. «В кінці не вдалося, так як стіл виготовлений з товстого загартованого скла, ще не з'явилися подряпини. Але як виглядає ступеня, яку виглядав половина. Неважко сказати, заздрість - поганий почуття, Алла обов'язково.





«Ця історія не стала для мене, але до другу шахти. В короткий час проходив гість в туалеті, там було велике, а потім знайшов туалетний папір. Він вирішив скористатися ручним рушником для цієї події. Тоді він поставив його назад вгору, говорить Вікторія.





Нерідко занурення ведучих турбувало те, що гості приїхали непровітованими або трималися так довго, щоб вони мали практично приїхати. Поділіться своїм досвідом з гостями. Що люди роблять, що ви більше не хочете бачити у вашому будинку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное