Великоднє свято і сімейне свято, підготовка до відмови

Свята радісні події та зустрічі з друзями та сім’єю. Поєднуватися в приємній компанії на столі, різні добрих і веселих сміх. Підготовка до свята завжди цікава. Кожен господиня намагається здивувати і порадувати своїх гостей незвичайними стравами. А гості завжди дивляться на новий шедевр від власників будинку.



Але є одне питання, що чуми кожного гурмана. Як зупинити перекриття На святковому столі? Після того, як ви хочете смакувати все і насолоджуватися смаком, і шлунок фізично не можна приймати ще. Після засмаги і тяжкості в шлунку. І кожен раз ми пообіцяли не робити це, і кожен раз робимо це все знову.

Як зупинити перекриття А також це незручність відмови. Ми приймаємо ще один шматочок торта або ложку салату. Після того, як ви не хочете відірвати господиню, які інвестували так багато зусиль, працювати і любов в кулінарії.

р.

І іноді це наполегливість господині, що змушує нас їсти ще одну порцію проти нашої волі і можливостей. Як бути в такій ситуації, не відключити будь-який і зберегти здоров'я? Редакція "Сайт" Я вирішив боротися з цим заздалегідь напередодні Великодніх свят.

По суті, секрет рефінгу другої порції страви дуже простий. Звичайні манери не відхилені нікому. Якщо ви не відчуваєте себе, як їсти більше, просто розкажіть господиню або хост у відповідь на припуск добавки.

р.

Ви можете додати цей раз, коли ви голодуєте, ви обов'язково повинні взяти інший шматок, і до тих пір, поки ви не голодуєте. Дуже приємна посмішка і відмова в полоі, що ви не захочете їсти більше. Звичайно, не забудьте похвалитися автором страви за неймовірний смак. Кожен щасливий, коли їхні зусилля оцінюються і оцінюються.

Якщо господиня продовжує наполягати ще один шматочок, то емоції прийдуть на допомогу. Покажіть мені, що цей вид персуазії кладе вас в незручному положенні, тому що ви не можете їсти навіть найменший її трохи більше.



І ви дійсно не хочете, щоб ваша відмова від винищання, але краще чекати деякий час до нової частини. Після того, як ця відмова не висловить своє ставлення до господаря або автора страви.

Є ще один спосіб, щоб уникнути добавки правильно. Ви можете згадати, що ви контролюєте свою вагу і не хочете перестаратися, щоб не отримати додаткові фунти. Цей метод має багато аргументів на вашу користь, і ніхто інший не буде вас за допомогою їжі. Головне, щоб не виїхати смачними закусками і апетитними тортами.



Ми всі їсти по-різному. Важливо пам'ятати, що наше тіло дуже сильно впливає на перекриття. Це величезний стрес для нього. Це особливо очевидна при святкових свят.

Тому, щоб не відлякувати себе після свята, краще задуматися про такі ситуації заздалегідь. І найголовніше пам'ятайте, що ваша відмова від другої частини не зашкодить нікому, і ваш шлунок буде тільки вдячний Вам. Поговоріть впевнено і переконливо, а потім ніхто не подумав, що ви не любите щось. Перш за все, подбайте про своє здоров'я!

р.

Наші редактори бажають провести Великодні свята радісно та легко для душі та шлунку. Поділитися в коментарях, як часто ваша родина збирається разом на святковому столі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное