Розглянемо зображення найстимальніших співробітників британського Vogue Sarah Harris і надихнула її бездоганний смак

Фото стильних жінок - одна з головних тем, на які спеціалізується відомий журнал VOGUE. Якщо ви хочете бути натхненними, щоб створити унікальний образ, ви можете сміливо відкрити будь-яку проблему. Я особливо люблю британську версію журналу. Частково тому, що Сара Харріс працює над ним.



Веб-сайт: www.sarahharris Жінка працює заступником головного редактора та директором відділу моди британського Vogue. Вона прекрасно привертає увагу громадськості. Її зображення надихнула мене так багато, що я вирішив поділитися фотографіями з вами. Дякуемо!

Сара Харріс – британський модель, телеведучий та журналіст. Народився 9 липня 1980 року в Лондоні. Щоб привернути увагу примітивних поглядів пасерів-завдяки, дівчина почала, поки не підліток. У віці 16 років вона стала сірою. Коли її однолітки не були навіть в салонах краси і не намагалися зробити фарбування, колір волосся Сараго повністю змінився.

«Одний день я почав сірий. Я пам'ятаю, що в даний момент я сидів у пасажирському місці автомобіля та фарбування моїх вій, шукаю в дзеркалі. І раптом я помітив сріблястий шіммери в темному волоссі. Я дивився на неї, і виявився три сірих волосків, Сарага нагадує цей період.

р.

Веб-сайт: www.sarahharris Якщо Sarah була будь-яка інша дівчина, вона відразу почне комплексно. Після всього, будучи сірим в підлітковому віці не найкращий подарунок від природи. Однак майбутній модель приймав її як родзинку його зовнішнього вигляду. Дуже рано стикався з матір'ю.

Кар'єра Сараю розпочалася в 1999 році, коли вона була відмічена агентом з моделювання в Лондоні підземелля. Чудово не остання роль відіграла розкішне волосся Harris. Він запросив дівчину на фотосесію, і дуже скоро вона почала працювати як модель.

Сара був відомий в 2003 році, коли вона з'явилася на кришці британського Vogue. З тих пір вона з'явилася на кришках багатьох відомих журналів, таких як Elle, Marie Claire, Harper's Bazaar та інші.



На додаток до моделювання Сара Харріс також був телеведучим і журналістом. У 2004 році розпочалася виставка одягу на UKTV Style. У 2012 році модель приєдналася до команди провідних журналістів BBC Two TV Show Newsnight. Також вона з'явилася в інших телевізійних шоу і взяла участь у проектах, пов'язаних з модою і життям.

Сара Харріс активно працює в благодійному житті і є послом для різних сортів. А тепер працює заступником головного редактора та директором модного відділу британської версії журналу Vogue.



Веб-сайт: www.sarahharris Жінки також є автором і ведучим свого власного телевізійного шоу "На землі з кейт Хмл і Сара Харріс" на BBC Two. Суть шоу полягає в тому, що Harris просуває сільські ділянки Великобританії, знайомиться з життям місцевих жителів і досліджує сільське господарство і навколишнє середовище. Не єдина мода!

Як Сара Харріс Плаття Сара Харріс Знайте Exactly Як фотографувати стильні жінки Вибирає матеріали для журналу Vogue. І доки директорка модного відділу дає ходові, новий випуск глянцевого видання не буде опублікований.



Веб-сайт: www.sarahharris Жінка надихнула образи інших відомих жінок і вміло створює власну. вона сукні досить просто, але одночасно дуже вишукані. Сіроволосі патчі завжди вміло підкреслює наряди Сара. У Великобританії є мінімалізм у всьому світі. Ви можете побачити її з одягу, що одягає.

Харріс не схожий на перевантаження зображень з великою кількістю аксесуарів. Вона може носити взуття на шпилькі, і комфортні тапочки. Що стосується колірної схеми, Сара віддає перевагу стриманим пастельним тонам. Вона рідко одягає сукні та спідниці. Комфорт і практичність важливі в одязі, тому вона воліє носити джинси, штани, сорочки і светри.



Веб-сайт: www.sarahharris Це випадок, коли людина з модних світових суконь чітко до інших. Отже, ви можете подивитися, як сараї сукні і зробити це в подібному стилі. Це так просто!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное