Коли мій бабуся загинув, вся сім'я збирається, але не скажеш, але почути, хто отримає квартиру.

У нашій молоді багато хто з нас не мають особливих кар’єрних або фінансових досягнень. Зрозуміло, тому що кар’єра повинна починатися з нуля, і зберегти, о, як не хочеться. Я хочу жити і насолоджуватися життям. Так, така сумна «підлітка» як патрімонія Це може бути дуже корисним.

р.

Але не забувайте, що поділ спадщини, особливо нерухомості - це те, що досить важко, а іноді і нижню дегустацію. Люди забувають, що вони не дивляться один одному. Вони намагаються досягти своїх переваг у всіх своїх цілях, і в результаті вони скандалізують і втрачають всі сімейні зв'язки. І для чого? На жаль, загальна практика.

До тих пір, як я можу пам'ятати, я мав кращі стосунки з моїм бабусям. І це не було навіть за моїм запитом. Зацікавила мене, ніж її молодший брат і сестра. Я хотів би подумати, що це було, тому що я був старшим, так що я повинен був прийняти більше відповідальності і шукати інші діти.

Я не збираю себе дівчину, мій дружба з Бабом не відійшов. Я забув писати, що я живу в невеликому селі, тому я не маю багато часу.

р.

Після того, як двічі на тиждень, я піду до мого будинку бабуся з останніми новинами. Іноді один, і іноді з Даша, мій потім fiancée. Я зустрілася з друзями і дідусь. Тоді, коли я мав можливість орендувати квартиру, вона навіть прийшла до нас. Нерідко з готелями або навіть деякими побутовими предметами. Сприяти молодим сім'ям можна використовувати що-небудь.

Тим не менш, мій мама отримав холод. Вона сказала, що так як я дорослий, я повинен навчитися тягнути ремінь як справжній чоловік. Я не можу я сказати, що я зробив Бабця приходять до мене. Хоча це було абсолютно добровільно, я ніколи не попросив мого бабуся для будь-якого. Я не міг думати про це.

До Даша, моя мама не відчувала захоплених почуттів. Вона знала своїх батьків, але мало хто контактував. Але це ще одна історія. Про те, що мій «дод» пішов з моєї матері, коли я був маленькою дівчиною. Але жив він у сусідньому селищі. Я навіть бачив його пара разів. Я ніколи не знав його, але мої сусіди робили.

3250Р. 3700Р.

Коли мій бабуся почав хворіти, я почав приїхати до неї частіше, ми сиділи довго і просто розмовляли. Вона згадувала її молодь, поговорила про друзів, про її маму. Але вона здавалося б, щоб уникнути певних тем. Я побачила, що вона спробувала пересуватися, але вона дрочить її. Тим не менш, що три з нас говорять Даша.

І в кінці, просто перед тим, як ми пішли, мій бабуся і я мав відверту розмову. Вона криється без сліз, але надпотужує себе і розкриває сімейний секрет до мене. Виявилося, що мій батько був насправді моїм рідним. І мій брат і сестра є половиною. Моя мама вирішила, що в минулому немає необхідності ускладнити все, і цей факт слід залишити. Хоч це відчував мені. Я не любив сина.



Половина села прийшла до моєї бабусі, щоб сказати Я знав багато людей, які люблять її, але я не знаю, що багато. Коли вона була молодий, вона провела хороший громадський офіс, тому майже всі знають її. Але поважати... Ви знаєте, як люди відчувають себе про колишніх менеджерів. Але бабуся був дуже любим. І я, ймовірно, любив більше, ніж хтось інший.

Моя сім'я, нехай скаже, не має теплого почуття. Наприклад, мій новий крок Моя мама не кинула сльози. Як мені здавалося б, кожен чекав мого бабуся, щоб залишити нас на довгий час, щоб ніхто не відчував ніяких спеціальних емоцій. Який дійсно дивний, з огляду на те, що я не знаю, що трахаються на похоронах.

Габаритний зображення

Оголошено емоції, коли оголошена смертність. Виявилося, що вона залишила свою хорошу квартиру до мене і Даша. І останнє бажання нам жити разом і не забувати про те, що ми всі сім'ї. Так, після чого я бачив які емоції.

Моя мама приймала мене і знову проповідувала мене за довгий час, щоб я подумав, щоб записати літню жінку, яка зробила неправильне рішення. Що я повинен дати спадкування і перереєструвати його швидко. Вона навіть підняла голос перед мною. Мій брат і сестра просто зірвав на мене. Я не знаю, які скарги на них були проти мене.



Мій ex-dad прийшов вгору і сказав hello. Я спробував поговорити і попросити те, що я хотів би зробити з новим майном, можливо, я збираюся продати його. Але я не хочу продовжити цю розмову. Ми любили мене, щоб дати їм квартиру. І я не розумів.

Але Даша змінив мій розум. Важко помітили, що я нічого не робив. Бо бабуся не хоче. І що вона дуже сподобалося, якщо ми живемо разом з чоловіком і дружиною в її квартирі. Чи не ви думаєте? Але в цілому я погодився з нею. Я повинен стати дорослим. Що означає це жорстке. Як мій мама і мій dad. Я, ймовірно, ніколи не бачу мій батько знову.



Peels Dasha є мій дружина зараз. І я щасливий чоловік. Ми переїхали з Бабця. Все і все. Як працює і планує мати дитину. Я почав спілкуватися з матір'ю, вона виявилася приємною жінкою, навпаки того, що моя мама постійно казав мені. Я рідко бачу маму. Найпоширеніше від нещасного випадку. Але якщо це така ціна для нормального життя в миру і гармонії, я буду платити її. Тому що я злодій сина, і мені потрібно бути відповідальним і дорослим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное