Подруга живе на широкій нозі і кожен раз купує, як перед святом, вирішив зробити коментар

Всі людина По-своєму. Порівняти людей з тим же доходом. Прийміть, наприклад, однакову піраміду Маслоу, на підставі яких є основні потреби, а зверху – потреби самореалізації. Тепер, що робить людей різними, скільки часу і зусиль, які витрачаються на кожну частину цієї піраміди.



Середня людина, логічно, десь посередині. Більше людей, які прагнуть забезпечити їх життя, холодильник і все це. Учні, переважно творчі природи, жертвують багато заради самоактуалізації. Наприклад, митці, які можуть жити аскетою, але останні гроші будуть витрачати на фарбу і полотно. Що таке?

Я покажу вам історію від мого життя. По-перше трохи про себе: одружений, 32. Немає дітей, але ми плануємо. Ми живемо з нашим чоловіком в столиці, ми маємо досить звичайну, середню зарплату - як всім іншим. Сімейні друзі з іншою парою. Це питання останнім часом зацікавило мене. Який з нас правильно?

Наші друзі живуть в мікрорайоні. Як ми, оренда квартири. Без дітей. Тим не менш, у них трохи вищий дохід: чоловік знайшов роботу за спеціальністю і, в результаті він половив добре. Ми часто зустрічаємось разом, ми навіть пішли до кіно, але зараз, якось частіше і не дуже багато часу навіть для цього.

9419566

Що я маю на увазі. Після прибуття в супермаркет, мій чоловік і я ніколи не відкинув чек на вивчення ціни в домашніх умовах, дізнався, що і скільки висохла ціна за минулий тиждень. Не думайте про це, ми не крихітні, просто намагаємось зберегти свій гаманець.

Знову ж, наш стандартний раціон не відрізняється від зайвих надлишок. Каша, крупа, курка і свинина. Хліб, картопля, овочі та ін. Прості продукти харчування для простих страв. Якщо ви хочете їсти делікатеси, це тільки якщо ви очікуєте свят. Таким чином, ми зберігаємо себе у формі, не перебуваючи і зберігаємо хороший бюджет на деякі важливі покупки.



А щоб бути чесною, я іноді сперечався з чоловіком, закликаючи його зберегти гроші на майбутнє. У нас є маленька чашка для дитячих речей і все це. Я не думаю. У дощовий день також повинні бути кошти. Ми є сім'єю і повинні бути готові до непередбачених обставин.

Про нас Молодий, розумний хлопець, теж. Але повна навпроти нас. Кожен день – це свято. Ні, не думайте про це, вони не дріжджові. Просто живемо в найсвіжіші. Завжди. До Нового року вони йдуть в магазин, як день. Вони тільки приймають найкращі. Коли ми йдемо до них, ми дивилися.

На столі завжди є фермерські вироби, сповнені дорогих делікатесів. Не пам'ятаю останнього часу я поновлю свій гардероб і мій друг має нову пару взуття кожен сезон. Де кладуть старе? І якщо є можливість переїхати на відпочинок – вони тут.



Виявляється, що з більшим сімейним бюджетом, ніж у нас, вони живуть з зарплати на заробітну плату. Ми навіть запозичили гроші на пару разів. Не варто, щоб я скаржався про це: вони завжди давали їм час і запрошують нас на свій власний рахунок. Але що я маю на увазі, це абсолютно нездатний!

Вони також хочуть стати дорослими. Вони не роблять нічого для їх вирощування. Але вони завжди ходять щасливими, змістом, якщо вони дійсно живуть один день. І мій чоловік дуже вражений, і через них я іноді чую від нього аргументи, як що ми повинні пустити смоли трохи. Щоб жити, якщо не на широкій нозі, то принаймні на «легі».



Ви знаєте. Поганий приклад, повне непорозуміння правил життя, без саморозвитку. Просто свято і вічні вихідні. Я розумію, що людина любить життя, але це неможливо. Ми друзі, так що я не можу подивитися на таку позицію через мої пальці. Ви повинні вирішити щось, зробити щось.

Покажіть мені, що ти з чоловіком? Наші друзі! Але, перш за все, ця ситуація занадто роздратування для мене і я з огляду на припинення нашої комунікації з явними причинами. І по-друге, ми ще досить молодий, тому я думаю, що не складе труднощів знайти інших друзів.

р.

Якщо хтось мав схожу історію, я хотів би дізнатися, як ви його вирішили. Для мене це дуже важливо, тому що на мій погляд, краще дізнатися з якогось іншого прикладу. Ви можете зважити плюси і мінуси. Ми також можемо витрачати всі гроші, які ми кладемо на нестійкість. Ми любимо. Але що ми будемо робити, коли у нас є дитина або інша ситуація, яка вимагає багато грошей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное