Історія жінки, яка перестала любити чоловіка, але боятися і не може зробити вибір.

Життя людини в основному залежить від того, що великий і невеликий вибір, що робить все життя. Вибір професії, способу життя, друзів, половинки душі - все це створює унікальний сценарій, відповідно до якого життя йде. Але є менші вибори, які іноді перетворюються вниз.

Р

Сьогодні видання. "Сайт" Історія молодої жінки, яка думає про її майбутнє. Вона схильна до різко змінити її життя, хоча вона сумнівається правильності її намірів. І сумніви ясно, бо вибір Він не може бути простим для нього.

Я одружений за дев'ятий рік, Іван п'ять років старше мене. Коли я почав свою сім'ю, я думав, що я любив його. Ми зустрілися на вечірці взаємовигідних друзів, зустрілися за пару місяців, і він запропонував. І я сказав так, що я не думаю про це. Швидко відіграв весілля, я скоро стала вагітним і давала народження дочки, пише 36-річний Дар'я.

645217 Габаритний зображення

«Я знаю, що для багатьох, маючи дитину криза і випробування відносин. У нас був найкращий і щасливий час. Іван кохав дочку, і я був готовий нести. Я ніколи не думав, що протягом декількох років чоловік і я був дивним.

А ще одна дочка народилася, і я був ще більш зануренням в господарські хори. Мій чоловік працював окремо, але він заробляє достатньо, тому нам не потрібно нічого. Я не помітив, як далеко він був від дітей і мене.



Іван вважає, що його основне завдання полягає у наданні своєї сім'ї, і все інше не має значення. Він йде на ділові поїздки і навіть сидить на ноутбуці ввечері. Він кладав все на плечі. І якщо я роблю нову стрижку або носити нову сукню, він не помітить її.

Я використовую, щоб нам було нормально, щоб не сказати слово один одному ввечері. Тепер мої ідеї змінилися. Після другого указу я отримав роботу і зустрілася з моєю любов'ю.

р.

Час зміни? Антон визнав мене відразу, але не покаже обличчя перед колегами. А потім той же день, десь, він взяв мій номер, який називається після роботи і запросив мене в кафе. Вимкніть, що він ще один. Він сказав мені, що він повернувся в місто, бо не забув мене. І, ви знаєте, що я знав, що я не забув його.



З тих пір він взяв мене додому, дав мені квіти і цукерки, запросив мене в кафе. Я веселий з ним, я зацікавлений і добре з ним. Антон надає мені емоції, які я ніколи не відчував себе своїм чоловіком. Тепер я розумію, що Івана ніколи не любила її.

Що ми робимо зараз? Збережіть сім'ю для дітей? Ось як діти ростуть і залишають. Я збираюся жити поруч з Іваном. Навіть ідея, яку я буду жити під тим самим дахом з нелюбленою людиною для відпочинку мого життя нестерпним.



Ситуація ускладнена і важко надати будь-яку консультацію. Жінка повинна зробити важливий вибір, тому що вона буде зіткнутися з наслідками (що вона не любить). Можливо Дар'я дивиться на новий хлопець через рожеві окуляри. Не факт, що всі романтики відносин залишаються, якщо Антон і Дар'я намагаються почати сім'ю.

Поділіться думками в коментарях. Що робити, щоб ніхто не болить?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное