Гостинний господиня показує, як приготувати ароматну картоплю в с. на святковому столі за 30 хвилин

Я ніколи не думав, що я запитаю мене, як зробити картоплю в с. Але картопля хороша! Зверху з скоринкою, і всередині так ніжний, що рука зараз і потім досягає на додаток. Ми обговорюємо право рецепта на столі. Я тебе почув.

Р

Основна секрет приготування такої картоплі полягає в тому, що спочатку потрібно злегка варити. Завдяки цьому виходить, щоб випікати його так, щоб кожен лоб покритий хрусткою скоринкою. Але всередині картопля залишається м'яким. І це блюдо можна з'їсти навіть після повного охолодження, яке не завжди приготувати картоплю. Почати!



інгредієнти
  • 1,5 кг картоплі
  • 1 ч.л. суміш італійської трави
  • 3-4 ст. оливкової олії
  • 1 ч.л. копчена паприка
  • 1 ч.л. сушеного часнику
  • сіль
  • чилі
  • 1 ч.л. Табаско соус (за бажанням)
  • зелений
  • 2-3 зуба. Кошик


Підготовка
  1. Ми запікаємо картоплю в шкірі. Тому краще підійде велика молода картопля. Промийте його добре пензлем, щоб видалити всі забруднення. Потім порізати його на шматки однакового розміру. Для цього досить вирізати кожну картоплю навпіл, а потім на ще 3 частини.



  2. Далі помістіть картоплю в каструлі і залийте холодною водою. Сільне картопля не потрібно, інакше в процесі приготування воно почне розпадати. Доведіть воду до кипіння і варіть картоплю ще 3-4 хвилини на середньому вогні. Більше
  3. Позбавити овочі від. Потім заливаємо все в глибоку миску і випрямляємо в гарячу картоплю, додаємо всі спеції, італійські трави, оливкова олія і соус таксо. Останній інгредієнт сподобається тим, хто любить картоплю. Вам не потрібно додавати.
  4. Процідіть все добре, щоб кожен скибочок картоплі покритий спеціями. Нехай овочева підставка не менше 10 хвилин. У цей час прогрійте духовку до 200 градусів. Далі перенести картоплю на сковороду, накриту пергаментом, щоб всі скибочки лежали окремо один від одного.



  5. Картопля бука в с. 20-25 хвилин. Що буде достатньо, щоб він був готовий. Потім подрібніть зелень і часник. Далі покласти готову картоплю в мисці і додати зелень часником до неї. Проведіть все добре і швидко поставте блюдо до столу!


Як приготувати картоплю в с. Такий картопля можна приготувати заздалегідь. Наприклад, робити всі підготовчі процеси вранці, а ввечері випікати картоплю. Насправді це працює так само, як це робить з м'ясом. Овочі можна маринувати в оливковій олії і спеції протягом декількох годин. В результаті ще смачна картопля!



Звісно, картопля в с. можна зробити простіше. Просто запікайте його на вершковому маслі і спеції. Тим не менш, в цьому випадку, швидше за все, не буде скористатись. Вона так добре, океї? Про історію іншої страви розповів я. Картопля Уланово. Відмінна альтернатива картоплі, яку можна варити без духовки. Як точно читайте статтю за посиланням.



Розкажіть мені, як зробити картопля? Це буде чудово, якщо ви поділитеся вашим рецептом в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное