Пансіонат Леан розповів, що робити з старим одягом, трьома розумними способами

У гардеробі кожної жінки є хоча б одна полиця з одягом для особливого випадку. Як правило, справа «повільно втратити вагу» або «я можу стати принцесою». Згодом цей одяг стає дуже багато. Не існує місця, щоб покласти речі, які ви носите щодня. Тексти пісень, а це означає: Але викидати щось не піднімає руки.



І після всього, вам не потрібно відкинути старий одяг, який ви вже не зносите. Далі залишається питання: Де я поставив старі речі? Якщо це хороші речі, вони можуть служити іншим. Сьогодні в нашому світі полігони з одягом заповнюють велику частину світу. З кожним роком збільшується розмір полігонів. І я хочу принести до світу добро!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Коли ми йдемо в магазин, ми вибираємо одяг для себе. Ми поєднуємо новий одяг з тими, що ми вже маємо. Створіть нові зображення та нові емоції.

Навіть колір може розповісти багато про людину. Наприклад, закрита сором'язлива людина вибере пастель, сірі і темні тони. Він хоче залишатися невидимою і не привернути увагу. Така людина практично не носить фурнітури, стилі вибирають об'ємні.



Відкрита людина, навпаки, підбере яскраві кольори, незвичайні стилі, нестандартні комбінації. Його одяг буде схожим на контури його тіла. Одяг вбирає енергію, настрій та внутрішній стан. Тому дуже часто одяг знаменитих людей намагаються отримати вболівальників. Такий одяг переплетені з успіхом і удачею. Людина, що має хоча б шматочок такого одягу, обпалюється енергією успішної знаменитої людини.

Щоранку, жінки запитують одне питання: «Що робити зараз?» Ви помітили, що навіть якщо ви підготували наряд для себе ввечері, в більшості випадків ви не будете носити його вранці? Якщо ви пробудете вранці з різним настроєм, ваш розум вже сформований план на новий день і підсвідомий вже контролює те, що одяг ви будете носити сьогодні.



У стародавні дні одяг великих чиновників або високо духовних людей ніколи не руйнувалися. Ми завжди були ретельно збережені і навіть успадкували. Цей одяг вже не зношений. Збережений як релікв. При цьому власник такої реліквії вважається дуже гідним. Але якщо людина не змогла в усьому, то такий одяг просто спалюється. Вважалося, що поряд з одягом спалюється і всі неприємності людини.



З радянських часів ми звикли до того, щоб хтось зносився. Одяг був перероблений, інші наряди пришивали з неї. Дуже поганий одяг використовувався як підлогові ганчірки або одягнені в її божеві в саду.

р.

На сьогоднішній день ми переносимо наш одяг іншим людям або купуємо друге замовлення. Це ідеальний нормальний раціональний крок. Але чистити одяг від чужої енергії і не намагатися на себе, потрібно дотримуватися простих правил, які мало хто знає.



По-перше, якщо ви даєте комусь свій одяг, не дайте їм. Нехай людина дає вам щось в поверненні. Це може бути монета або щось. Так ви продаєте свій одяг і ви можете безкоштовно їх.



По-друге, якщо ви купуєте одяг в другій руці і не знаєте, яка енергія це має, замочіть його в воді з звичайною сіллю. Сіль і вода очищають одяг і наготують їх енергію. А потім можна сміливо носити такий одяг.

Поділитися в коментарях, як ви вакантуєте шафу і де ви кладете старі речі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное