Я зустрілася з Польщею, де я зустрілася з чоловіком, що я люблю, але тепер життя кладе мене в серйозний вибір.

Уляна знайшла себе у важкому житті Важливо зробити правильний вибір. Вона впала в любов з польською людиною і була готова до його змащування. Але на шляху до жіночого щастя є дитина з першого шлюбу і матір'ю. Як буде героїня цієї історії, читати далі в статті.

, м2

Майже 5 років тому я переїхав до Польщі, щоб заробити гроші. Не можна знайти нічого краще, ніж приїхати сюди. Шлях вже цвіте. Вдома, маю мати і 12-річний син.

Я підняв його без чоловіка, бо ми розірвали його довго. Він не бере участі у житті сина. Костя тільки іноді проводить вихідні з ним і купує його солодощі. Але не існує суттєвої допомоги і особливо аліментів від нього не можна очікувати.



Після розлучення я переїхав до моєї матері. Це було важко, тому що моя зарплата невелика. Я не знаю, як ми обробляємо. На деякий момент мені довелося запозичати новий холодильник. Тоді ми були затоплені сусідами. Ще один кредит. Тож я закінчився в борговому отворі, що я міг би виїхати з Польщі.

Спочатку працювала в заводі і живила в гуртожитку. І пощастило знайти роботу в магазині. Ось де я зустрів Mateusz. Наші відносини дуже швидко розвивалися. Я пішов з ним і ми почали жити разом. Я ніколи не відчував себе настільки безпечним.

р.

Ніщо не здавалося знищити наше щастя. В Україні розпочалася повномасштабна війна. А моя родина переїхала в мене. В першу чергу, Матеуш не розумів, що ми живемо в квартирі. Але з часом ситуація в будинку стала нагрітою. Я бачив, що він не міг отримати разом з мамою або сином мій.

Життя з поляком погіршилася, коли Матуш запропонував мені. Він хоче бути дружиною. Але він не хоче жити з рідними. Звичайно, я не хочу змінити дитину для потенційного чоловіка.



Я теж мріяв про мир вдома. Але поки все в кінцівці. Я мав вийти і забрати свою сім'ю. Зараз ми зняли невелику одну частину в одній із спальних районів Варшави.



Ми ще в контакті з Mateusz. Він завжди просить мене, коли я повернуся з ним. І він не розуміє різницю. Я пішов з України і не хвилювався про сина. Але це не так! Я відправив гроші на мій мама і підтримав його стільки, скільки я міг. Я просто хочу зробити своє особисте життя. І я не знаю, що робити. Я просто не можу залишити матері і сина прямо зараз. Неможливо відправити їх додому або.

р.

Узгоджуючи проблему, Mateusz плоско відмовляється спілкуватися з сином. Він не хоче своїх дітей. Що кладе мені багато. Але що ми робимо? Іноді я відчуваю себе, як я просто потрібно розбити з ним. Іноді я думаю, що я буду давати все для цього чоловіка. Я страждаю і я не знаю, що робити далі. Я погана мати?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? По-перше, Уляна повинна розуміти її почуття, щоб зрозуміти, що вона дійсно відчуває про Матус. Можливо, це не любов до всього, але просто торкнеться? Один спосіб або інший, не кожен може жити з людиною, яка дає такі ультимати. Важливо зробити правильний вибір! Якщо жінка готовий до жертви свого сина на користь привидного шлюбу важко сказати.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное