Садівник, який не може жити без експериментів, розповів, як правильно виростити картоплю в мішках

Картопляне вирощування складний і ресурсно-інтенсивний процес. Якщо картопля вирощується на сайті, немає сумнівів, що потінеться в потоці, а майже вся родина викопуватиме ту ж картоплю. Але що якщо я сказав, що це може бути простіше і швидше?



Останнім часом відео з дуже цікавим способом вирощувати картоплю було інфіковано в TikTok. Це відбувається безпосередньо в сумці. Як саме цей метод працює, я розповість вам в нашій статті.

Здавалося б, що вирощування картоплі ще не дивно? Ми вже вивчали це питання і неодноразово поділилися з вами нюансами цього процесу. Наприклад, мій колега Микола Ладуба розповів мені, чи можна використовувати картопля з супермаркету для посадки.

Габаритний зображення

Я збираюся розповісти вам щось інше сьогодні. Я недавно прийшов на цікавий відео на TikTok. Як ви можете вирощувати картопля безпосередньо в пакетах, не вдаючись до проблемної роботи на клумбах. Судячи за коментарями під відео, все не так зрозуміло на цьому питанні. Але давайте це прямо.

Для вирощування картоплі в мішках необхідно приготувати спеціальну грунтову суміш. Він включає в себе безпосередньо грунт, ясен, рис лушпиння і цирк. Остання складова – клітковина з міжряддя кокосових пальмових горіхів.

Все це добре змішати в рівних пропорціях і покласти в шкарпетки половину. Потім потрібно спорудити пристрій для крапельного поливу картоплі. Для цього потрібно нарізати дві пластикові пляшки і закріпити разом, щоб збільшити загальну довжину.



За допомогою паяльника, отвори повинні бути зроблені по всій поверхні просоченої пляшки, через яку вода побачить в сумку з поживним грунтом. Пляшка поміщається в сумку, покривають землею, шиєю вгору. Потім грунт заливається для покриття пляшки.

Однак вся пляшка в сумці не повинна бути опущена. У верхній частині слід зупинитися. Навколо його, сумка повинна бути пов'язана і фіксується. Далі потрібно взяти картоплю самому і порізати її в половинки. Зріз кожного бульпа посипається білим цементом. Можна просто залити порошок в невелику миску і покласти туди картоплю.



Наступним кроком є покласти ці картопля в пакетах. Для цього ріжучі виготовляються на всій поверхні мішка і через них бульбки обмочують цементним розрізом всередині. Згідно з відео, в 10 днів таке картопля дасть перші паростки. Після 30 днів в пляшках, фаршировані в пакетах, потрібно залити скоринки кавуна, змішаної золи. А потім залити воду на неї. Войла!

У коментарях під цим відео почалася контроверсія. По-перше, де в квітні отримати скоринки з кавуна, коли він співає після картоплі? По-друге, багато коментаторів прийшли до висновку, що вирощування картоплі таким чином призведе до їх швидкої зелені. І це означає, що плоди накопичуються токсичними для організму людини.



Хтось написав, що такі сумки на сонці швидко стають непридатними. Але, слухаючись тим, що показано на відео, картопля вирощується виключно в теплиці, де прямі сонячні промені не падають на мішки.



«Це підходить для тих, хто не має саду», – пише Марія. А Тамара забирає: «Я зробив на терасі, там було багато картоплі.» Тим не менш, ті, хто не вірив в ефективність цього методу: «Важко висадити картоплю, знає, що все це просто метелик для очей». шматочки картопляної гнилі як якщо. й

Що ви думаєте про це? Ви бачили це перед? Якщо ви поділилися досвідом у коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное