Коли дитина з'явилася, ми стала трохи тісною в однокімнатній квартирі, мені сниться обміняти квартиру, але мій мама-в-право є адамантом.

Приватний обмін квартир Нормальна практика, за умови, що всі сторони задоволені процесом і не мають скарг на один одного. У житті є ситуації, коли з одного боку або іншого зручніше змінити будинок на інший, більш підходящий варіант. І причини можуть бути море: від фінансової до географічної.



Однак перед укладенням будь-яких угод варто думати про пропозицію. Подумайте про всі плюси і мінуси, тому що після того, як всі підписи фіксуються, він не має сенсу просунути. Такий важливий крок необхідно підходити з будь-якої відповідальності. Навіть якщо одна з сторін є близьким родичам.

Коли я одружився, не був щасливий пара у світі. Я переїхав з невеликого міста до центру міста і шукав роботу. Чоловік – локальний, вже готовий фахівець. Оголошені були тільки перспективи і сміливі мрії. Ніщо жити в одному з ремонтних робіт. Ми робимо ремонт і живемо.



Хоча це те, що я думав час. Так, я забув згадати: квартира була надана батькам мого чоловіка, тому немає необхідності платити будь-яку оренду. Звісно, ми відразу створювали імпромпту «Піггі банк» в банківському рахунку і запустили кошти, якщо це можливо.

Сім'я життя пішов плавно, я не встиг помітити, як це вдалося потрапити в реальну рутину. Я люблю подорожувати. Це може бути складно назвати мене реальним філістином, але в сучасному світі, коли є багато доступної інформації ... Я шукав всі ці фотографії з соціальних медіа, і я хотів зробити те ж саме.



Я пішов за кордон. Я був гострим. Це так великий, новий, цікавий. Перевантаження спогадів. А потім вагітність. Радість народження першої дитини. Відчувається, як ви мати. Купуючи підгузники, кропиви, суміші, розвиваючі іграшки. Я отримав трохи ваги, але довіряю мене, дівчата, це варто.

Мій чоловік продовжував працювати, я пішов на материнство. Молода родина з дитиною. Моя мати-на-правила, щоб допомогти мені з дитиною. Вона також є великим викладачем. Не секрет, навіть мій чоловік має однакову думку. Не дивно, що він єдина дитина в сім'ї. Я молодий. Але маю три брати і сестри.



В короткий час я потомився від матері чоловіка. Вона постійно свербляла, що я повинен тепер тільки думати про дитину, про його виховання і так далі. Вона є вирощеною жінкою і більше не може бути думкою. Після всього, гроші з повітря не беруться, а син повинен годувати, знайти місце в дитячому садку і так далі. Як я повністю приступив.

І один день я сказав, що є гарячі поїздки, мій чоловік і я можу піти і розслабитися. Для всіх. Чи нехай чоловік залишився, і я піду з маленькою, ще краще. Ви не повинні відокремити матері і дитини. Ну, мати-в-право не повірила його спочатку, а потім вона кинула танту. Що я так-і так, що я думаю, що я просто хочу бути на відпочинку, але насправді потрібно подбати про сім'ю.



Так ми знаходилися, і ми подивимося один одному з деякими негативними коли-небудь. Але не те, що це нічого серйозного. Життя пішов. І продовжуються побутові питання. Дитина зростає і потребує простору. І наша однокімнатна квартира стала меншою щодня.

Тоді я думав, що наш кіш не росте, як я хотів. Утрьох в однокімнатній квартирі, коротко, стає трохи складним. Так що я пропоную чоловіка, що обмінюється. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Як ви бачите, місто більше не важливо. Після всього, буде ще одна дитина. Чи варто переїхати на балкон?

Шукаємо оголошення, нічого цікавого не знайдено. Люди хочуть обмінюватись дуже корисними для себе. І я розумію їх. І я думав про те, що, можливо, обмін з батьками мого чоловіка? Вони живуть в місті, проте, на околиці. Двокімнатні номери для двох. Чому це потрібно? А наша в тихому місці, і вона не довга йти в центр. Ніщо, але плюс.

Р

Чоловік не розумів, але його мама мало відмовлялася змінити. Я пам'ятаю, що ми вже живемо в подарунковій квартирі. Нехай три вас, але в «закритті, але не в оффенції». Вона навіть не занурюється тим, що її син і онука страждають. Навіть батько-в-право, і він погодився на обмін, проте, на його умовах, так що був також символічний платіж. Немає матері-завдання.

Якщо я не відчуваю себе занадто позитивним, то тепер це ще гірше. Як не розуміти, що для молодої сім'ї з дитиною простір в квартирі стає надзвичайно важливим? Чи є це через наші особисті пастки, які вона хоче руйнувати наше життя? Я не розумію. Як можна бути такою особою?

1308386

На даний момент все залишається на своєму місці. Мій син і я ще живе в однокімнатній квартирі. Ми перехрестя з нашими партнерами через іграшки, пляшки та інші дрібні речі. Ми працюємо з космосом. Але зараз ви повинні поставити його. Після того, як мій мама-в-одному категорично не хоче зустрітися з нами. Що робити, і такі люди зустрічаються в житті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное