Чому солдати наполягати, щоб не надсилати їм пальці і пельмені, дуже шкода за зусилля і час

Пасхальний підхід, що означає, що господиня буде працювати на плиті, щоб підготувати якомога більше рад. У воєнний час багато хто хоче відправити деякі Великодні ласощі переднього. Але ви повинні розуміти, що Умови зберігання товарів Вони можуть грати в жорстокий жарт з воїнами. Чому бійці просять українських жінок не надсилати їм їстівні подарунки, ми розуміємо далі в статті.



Написання цієї статті було запропоновано військовий пост на Facebook. Напередодні яскравого свята Пасхи Олексій Коновальця поділився своїм досвідом з громадськістю. Ви можете прочитати переклад українською мовою нижче.

«У кілька тижнів Україна святкує Великодню. Що означає? І це означає, що сотні тисяч коробок вадер, яйця, пельмені, ковбаси і солодощі підуть на фронт. Будь ласка, не витрачайте час і гроші!

У 2022 році, на Великдень, ми базувалися біля Запоріжжя. Я пам'ятаю дуже добре, скільки посилок ми отримали поштою, волонтерами або просто знайомими. На 30 величезних ящиків. Ми розподіляємо їх на інші одиниці, давали їм біженцям, розподіляючи їх людям, проходячи через контрольні точки.



Але кожен раз ми лікували когось, ми лікували в поверненні. У зв’язку з тим, що всі ящики мали нереальний номер, і ніхто не знав, куди їх покласти. Здійснено всі перевезення посилок. І виявилося, що наші 30 ящиків не зменшилися!

І де зберігати так багато товарів (бойлери, Великодні яйця, ковбаски), коли холодильник, якщо є один? Після 2-3 днів ці ящики стали великою проблемою. Все почалося швидко погіршення.

Що я говорю про? Шановні волонтери, якщо ви даєте харчування Збройним Силам України, переконайтеся, що це дійсно потрібно. Ми не радіємо. Так, ми хочемо смачно і по-домашньому, але не в таких кількостях.



Поставити військові, можливо, гроші, які ви витрачаєте на приготування, будуть ефективніше перенести в блок або просто пожертвувати на різні кошти або тваринні притулки. Для того, щоб «покинути» ваші зусилля, час і гроші не дуже бажані, і фізично їсти це просто неможливо!

П. С. Фото пельменів після тижня зберігання без холодильника. й

В Україні ввели величезну кількість проблем у різних сферах життя. У багатьох способах військові дії постраждали і продовжують впливати на навколишнє середовище. Не знаю, коли знищені території знову знайдуться.



Важко уявити, скільки сміття залишається на тимчасово окупованих територіях. Шкала катастрофи неможлива. Ось чому я був так вражений тим, що Олексій писав.



Справа в тому, що свято Великодня зазвичай супроводжується пишними бенкетами. Люди швидко, а потім хочуть їсти з серця. господиня готує величезну різноманітність угод. Сім'ї часто не можуть їсти все це. В результаті всі купують один одного. Але частка левів їжі, один спосіб або інший, знаходиться в траві.



Питання харчових відходів займає важливе місце серед усіх екологічних проблем. У нас є можливість не випускати більше сміття і не витрачати їжу і гроші. Дякуемо! Крім того, він дійсно правий: гроші, що витрачаються на 10 додаткових тортів, краще пожертвувати деякі важливі причини.

Скажіть мені: ви маєте досвід надсилання військової продукції на фронт і що це було?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное