Фраудстери безглузно знезаражують простих негайних громадян, як їх розпізнати і не стати жертвою шахрайства

Щодня, нападники роблять сотні десятків дзвінків, які намагаються захопити незліченних людей з їх грошей. І хоча здається, що статистика в цьому плані не грає в руки відбійників, величезна кількість невинних жертв падають під їх гарячою рукою. Але як ви бачите шахраїв? У статті ми відповімо це питання.



Головною метою будь-якого шампана є отримання ваших грошей. Нерідко шахрайство передбачає банківські картки, і ви будете називати підробленим банком-інструдером. Тим не менш, відбійники також беруть участь. Так сьогодні є багато схем, які вони працюють на. Я написав про це докладніше раніше.

За статистикою тільки 5% випадків з 100 вигідні для шахраїв. Але це достатньо, щоб тримати нападників живим. За даними Національного банку України, у 2020 році було майже 72,000 випадків незаконних дій з платіжними картками громадян. У обігу було 86.4 млн грн. Це багато грошей.



Сьогодні я хочу, щоб зробити i на цій чутливій темі. З'ясуйте один раз і за все, як розташувати шахрай на телефоні. Для цього достатньо знати лише 5 базових показників, що вказують на те, що є десеріант на іншому кінці дроту.

Як дізнатися, чи ви йдете на шахраї
  1. Фрахіс завжди називають першим. Щодня вони повинні стикатися з десятками або навіть сотні потенційних жертв. Вони працюють в офісах, аналогічних кол-центрах. Відвідувачі роблять телефонні дзвінки, надсилайте SMS-повідомлення або напишіть всю електронну пошту.



    У останньому випадку лист може негайно відправити в папку Спам. Сучасні моделі телефону навіть номери можуть відмітити, що це номер телефону не варто підібрати. Коли щось, як це відбувається мені, я просто не відповідав, але я відразу ж введіть в пошуку Google. Найчастіше вони визначають його як небезпечний.

  2. Наступний крок передача даних. Фрейдстери, звичайно, будуть намагатися з усіма правдами і тітками, щоб виставити інформацію від вас, завдяки яким ви легко зможете отримати гроші. За жодних обставин і за жодних обставин не роблять цього!



    Пам'ятайте, що реальний співробітник банку ніколи не попросить вас надати йому код CVV з картки. Він не має права робити це. Тільки ви можете дізнатися ці дані.

  3. Кожна розмова з шампаном безплатноХоча це може почати з іншої теми. Але нижня лінія полягає в тому, що ваші гроші в небезпекі і потрібно зберегти її. Для цього необхідно здійснити ряд операцій, які можуть допомогти з хорошою дядькою в телефоні. Не купуйте в цю розмову!
  4. Ви повинні зробити дзвінки. Вони намагаються плутати. Ви можете почути багато історій, з якими ви будете залягати. Мета нападників полягає в тому, щоб знайти жертву і отримати довіру. І всі методи для цього хороші. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



  5. Під час розмови Під тиском. Щоб зробити це, шахрайець напевно скажеш, що час працює, проблема повинна бути вирішена якомога швидше. Як правило, люди в цьому моменті починають відчувати себе дуже турботливим і перестати міркувати причину.


Якщо ви помітили принаймні одну з цих точок, негайно вішайте. А ще краще не брати його з однозначних чисел у всіх! Будь-який телефонний бесіда, завжди дивитися те, що ви сказали, і не приймати рішення.

р.

Дзвінки з шампанів повинні відповідати мудро. Як саме це зробити, сказав мій колега Богдан Стасюк. Я настійно раджу прочитати статтю за посиланням.

Покажіть мені, ви коли-небудь зустрілися шахраї на телефоні? Як це сталося?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное