Після розлучення я вирішив залишити дітей з чоловіком, але ні його, ні коханка не була щаслива з цим рішенням.

Батьки з багатьма дітьми, які добре справляються з батьками, завжди викликають повагу. Після того, як одна дитина є багато турбот і багато відповідальності. Що робити, якщо є, скажеш, три дітей?

У такій великій сім'ї розлучення здається катастрофою, особливо для жінки. Діти часто проживають з матір'ю. Нерідко чути, що жінка пішов з чоловікай



Сьогодні видання. "Сайт" поділиться сюжетом читача, який чоловік вирішив залишити сім'ю, щоб піти на молоду і безтурботну даму. Але здається, що чоловік опинився дружиною. Вона зробила сміливий рух, який влаштував як безвідповідний тато і його новий супутник.

Вона залишила дитину до свого чоловіка «Відповіді з чоловіком давно пішли неправильно». Він переніс майже всі обов’язки для дітей до мене, він взяв участь тільки фінансово - платив за муги, дав гроші на одяг, крупи і так далі. Крім того, ми проживали в своїй квартирі, і я навіть не міг уявити, де я піду з моїм трьома дітьми, якщо ми розлучалися.



«Це було дійсно розлучення. Я знаю, що я знав про свою молоду дівчину, і я навіть намагався підготуватися до розлучення. Але можна приготувати для цього? В кінці, що сталося. Він був першим, щоб сказати, що наші шлюби вижили себе, що необхідно було відокремити і будувати життя один від одного.

Я навіть посміхався. Я не збуджу життя? Відокремити від цього чоловіка, який довгий час був незнайомцем до мене. Відокремити від дітей, які можуть добре залишатися батьком в цьому просторій квартирі.



Я домовився, чекав до тих пір, поки він був щасливим, а потім додав, що діти залишаться з ним. Я не маю дому, я не хочу взяти їх на будинок матері. Учні вже в школі, молодший син і дочка в дитячому садку. Всі права захищені. Я не можу дозволити собі орендувати велику квартиру в одній області. І спробувати орендувати місце з трьома дітьми. Я не хочу чути про це.

Звісно, чоловік не чекав такого повороту. Тоді він прийшов до своїх почуттів трохи і почав вичавити аргументи, викликаючи мій зрілій Його спроби, здавалося б, досить патологічний, але Я бачу, що я не запитав, де його батьківський інстинкт?



Чи є кілька батьків з дітьми, коли жінки, наприклад, йти за кордоном для роботи? Живий, справляється, вчиться варити сніданок, чистий, ванну, сплести порослі, робити уроки. І якщо вони не, то вони зачепити бабуся, найняти нуни. І ви можете, мій дорогий!

Внесок матері "Я не даю дітей". Я буду платити частину моєї зарплати до чоловіка для дітей. Ви можете провести час з дітьми у вихідні дні. І влітку я пообіцяв взяти їх до моєї матері на відпочинок.

325180р.

Він зберіг мене всю ніч, потім він назвав його коханцем для порад, то він спробував довести щось мені знову. Наступного дня, я забрав день, впакував і перейшов на друг, по дорозі, почав шукати квартиру. І пішов шокований чоловік, щоб насолоджуватися його свободою.

Я розумію, що багато наших взаємовідносин буде на боці. Я пішов з дітьми, і він, таким бідним, тепер не знаю, що робити. Але багато жінок, будучи без чоловіка з дітьми, якось справляється. Це навіть вважається нормальним. І якщо батько один з дітьми, то це катастрофа. Запуск на порятунку. Він має господиню, яку він планував принести. Нехай він врятує його, говорить Ірина.



Стаміна Ірини може бути загиблою. Неймовірно, що багато людей мало достатньо міцності. залишити і залишити. Однак аргументи жінки здаються досить переконливими і розумними. Після того, як чоловік запропонував розлучення, але не замислювався про те, як живуть його діти і матір їх. Не виходите прямо до вулиці.

Напишіться на яку сторону ви на цій ситуації. Також прочитав сміливу відбиття, чому одружені жінки часто виглядають гірше, ніж їхні вільні однолітки. З`ясуйте, чому люди погоджуються на розлучення навіть у віці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное