У квартирі ми запропонували їм і сказали, що вона не хоче жити там, тільки зараз я зрозумів причину.

Як правило, передбачається, що доля Створюється переважно на моральному або духовному рівні. Розуміння людей, формування міцних відносин і так далі. Люди, які проживали досить довго в шлюбі, вважають, що це думка бути нічого більше, ніж казка, солодка прикраса неприємної правди, по суті, лежачи.



На практиці комфорт в сім'ї нічого не більше, ніж звичайний, банальний і нудний будинок. Незалежно від того, як люди люблять один одного, незалежно від того, які приємні слова, які говорять один одному, обрамлений або брудний житло зіпсує всі позитивні настрої. Дитина потребує місця для вивчення, дружина потребує простору для нормального існування (особливо якщо вона є домогосподаркою), і чоловік не дуже приємний, щоб жити в деяких kennel.

Ось чому я не зрозумію, чому мій син не хотів жити з його ф'янкою в одному з наших квартир. Але потім все впав на місце. Я хочу розповісти вам про ситуацію і поділитися думками про це. До речі, моє ім'я Лідія Івановна, я 63 роки, я мати трьох дітей.

Як я сказав, що мій молодий син нарешті вирішив одружитися. З майбутнім дочкою-в-правом я мав час зустрітися, але знала її так далеко необлично. Але мій батько і я негайно запропонував, що пара переходить в окрему квартиру. Ми знаємо, що це питання, щоб жити окремо з батьками. І орендувати квартиру в іншій квартирі можна.



Пілінги Усе було добре. І доки вона і її дочка-в-права пішли на приманку. Ми просто дали їм ключ, ми вирішили не йти. Поговоримо два з вас хлопці. Коли мій батько і я прийшов, мій син сказав, що вони не хочуть жити в цій квартирі. І були кілька причин.

По-перше, вони не люблять околиця і те, що квартира була однокімнатна. Моя донька-в-правила мене, що це буде незвичайним для неї, щоб жити в кімнаті з кимось іншим. Вам потрібно більше місця, щоб бути окремо. Звісно, квартира не була новою. Вона потребує косметичних ремонтів або не менше ремонтів меблів.



Пельс Син, як він властивий Овені, відразу ж вирішив шукати квартиру на оголошеннях. Це незважаючи на те, що у них є весілля на носі, а додаткові гроші з молодої пари ніколи не буває. Коли вони заробляють? Але я нічого не сказав, і вирішив обговорити цю ситуацію з майбутніми сватами.

Я почав розуміти, чому мій дочок-в-право має такий цікавий характер. Після невеликого запровадження я опинився в бізнесі і почав роз'ясувати, що молоді люди не люблять мій і мій чоловік квартири. Для чого співрозмовник спокійно відповів мені, що вони самі не хочуть такої ситуації. Тому, як він кладе його, ми заблокуємо дочку в клітку. І, як він продовжував, не золото на всіх.



Пілінги Зрозуміло, що гроші на ремонт будуть поділятися між собою. Це як символічний платіж для житла. В іншому випадку немає ремонту. Чи варто платити за ремонт з кишені, щоб їхні дочки могли комфортно жити в квартирі?

Тоді він забрав телефон і продовжував тему. Вона сказала, що це буде приємно для мого чоловіка, і я, щоб зареєструватися для нашого сина. В іншому випадку діти завжди матимуть враження, що вони не живуть вдома, але оренда квартири з матір'ю. Для чого я відповів, що такі думки просто не прийшли з будь-якої точки, так як я відразу сказав, що єдиний ключ до дверей дасть їм, і я не зробив запас. Без виклику, я б не ходив до них.

По-перше, розмова не працює, і насправді ми ніколи не дізналися. Але хоча б вони сказали, що без зайвих обмежень. Оздоровчі люди. Я сказав чоловіка, як наш співрозмовник зумовив, що він висловив свою точку зору. Він сказав, що якщо ми переговоримо квартиру для нашого сина, рано чи пізно дочка-в-право буде вимагати його продати. Життя в номері з дитиною не є варіантом.



Відповідно, придбаний новий житловий простір буде вважатися сімейною покупкою, навіть якщо все буде платити за сина (або мене і чоловіка). Таким чином, після можливого розлучення, половина всіх «колекційно набутих» піде безпосередньо до дочку. Це спосіб це. Суди всюди стоять на боці жінки, особливо якщо вона має дитину.

Я думав про своє слово, але я не хочу брати їх серйозно прямо зараз. Не одружений, і ми починаємо думати про деякі з цих майже шахрайських схем? Ні. Нехай син живе своїм розумом. Якщо він хоче орендувати квартиру самостійно, нехай його знімати, дорослий вже.



Пелеса це єдине, що мене турбує. Ми ніколи не поговорили з кореспондентами про оплату на весілля. Як ми розділяємо чек? Половина або деякі інші формули? Я не знаю. Якщо у них є такі дивні запити на дочку, я боїю весілля буде дуже важко. Я не хочу, щоб викликати їх знову, хоча це менше часу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное