Я живу в Німеччині багато років, і я не хочу йти додому, але я хвилююсь про стан матері.

З дитинства будували відносини з батьками. Ми знаємо, Чому любов матері так важливо кожному? і батько. Але ще більш важливим є підтримка нормальних відносин як дорослого. При роботі і дітей більше часу приймають.



Непристойні нащадки часто відвідають батьків, допомагають їм і в цілому, намагаються підтримувати матір і батько протягом всього часу. Ця поведінка передається до наступних поколінь, якщо вони належним чином освічені. Але іноді життєві обставини вимагають певних жертв. На жаль, це все частіше буває в нашому житті.

За 12 років, моя сім'я і я був в Німеччині. Ми навіть купили будинок тут. Діти щасливі, тому чоловік. Ми не плануємо повернутися додому, тому що тут є бізнес, який займає багато часу і зусиль.



П'ята мама трималася додому. Вона не має бажання рухатися, оскільки вона також працювала за кордоном. Він каже, що він не має енергії, щоб піти в будь-якій точці світу. Фінансувати, подякувати доброті, є великий, просторий будинок і його батько побудований протягом багатьох років. Автомобіль, навіть невелика частина землі.

Але мій батько минулий рік відійшов, і тепер мій мати почав кальмарувати. Вона не йде в будь-яку точку, не хоче дати своїх друзів, тому не залишилося. Мами завжди скаржаться на поганий настрій і внутрішню смарагу. І я розумію. Важко бути самотньою, і навіть в такому величезному приміщенні. Завжди почуйте ехо свого голосу.



Вона не хоче мати домашніх тварин, знайти хобі. Попередньо вона планувала подбати про сад, але зараз навіть цей інтерес просто висохне. І я не знаю, що це зробити. Моя сестра живе в місті на іншій стороні країни. Вона має свої турботи і не хоче рухатися, хоча в цьому будинку вони будуть дуже просторі.

р.

Пелюшки не мають інших членів сім'ї. Вона сказала мені кілька разів, що це буде приємно, якщо мої онуки прийшли відвідати мій бабуся. Ми дуже зайняті разом з друзями. Ну, вони залишаться на мамі на день або два, але потім вони будуть втомитися від неї, і вони обов'язково почнуть змивання і хістерії. Хто хоче, що таке неприємність?

Я намагаюся викликати і заохочувати маму якомога частіше за допомогою відеопосилання. Але я знаю, що не допомагає багато. Вона попросила її сестра допомогти, але вона має свої проблеми в житті, вона говорить її безпосередньо. Чи є це право? Ну не для мене, щоб судити.



Я не знаю, що робити в цій ситуації. Мама дійсно шкода, але немає варіантів на всіх. Я знайшов мами в соцмережах. вона не погана жінка, вона живе тільки три будинки від матері. Вона попросила її відвідати маму з часу на невелику фінансову винагороду. Нехай це допоможе.



Пелес Мама, звичайно, не скажеш нічого не відступати. Я особисто не можу допомогти їй. Може бути, ви повинні. Що б ви були? Я люблю маму, але немає способу залишити Німеччину. Дякую за прослуховування.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное