Пропонували мами гроші, щоб сидіти з дитиною на регулярній основі, глибокий вниз я вірю, що вона відмовляється.

Хто може допомогти, якщо немає часу для дитини? Звичайно, бабусяй Це нормальна практика для онуків, щоб приїхати до с. або просто відвідати своїх онуків. Нове місце, нові люди. Не залишаться голодний, і навіть мудрість життя буде поділятися. У багатьох пострадянських країнах, хоча б частина дитинства була проведена таким чином.

Р

Що робити, якщо робочі батьки також потрібні короткі перерви. Після того, як дитина зараз, незалежно від того, що він говорить, не дешево. А зарплати не ростуть, практично, будь-яким чином. Так, рішення для надсилання дитини батькам не тільки змії. Це, на жаль, є важливою необхідністю.

Так сталося, що в шостий місяць Указу я змушений піти на роботу. Для мене, звичайно, це неприпустимо. Мати має подбати про маленьку дитину, адже в цей період є тонкий, але важливий духовний зв'язок між ними. І якщо вона ламається, то не відомо, що їх відносини будуть в майбутньому.



В одній точці були два важливі події: чоловік був зведений на роботу. Побачити, що Бог не був. Компанія працює для власних внутрішніх задач. У зв'язку з тим, що наш фінансовий стан значно збочений.

З іншого боку, мій бос запропонував мені працювати раніше. Я мріяв про довгий час був звільнений, але через величезну конкуренцію я не зміг отримати його пізніше. Я повинен сказати так. І дві робочі батьки і немовлята є поєднанням, що практично неможливо.



Пелики мали звернутися до допомоги від матері. Вона досить молодий для свого грандіозного статусу. Так навіть з такою маленькою дитиною можна легко впоратися. Особливо мій онук.

Вона живе поруч, але вам потрібно пройти кілька дворів з ногами. І не можна назвати таксі, і це не те, що маленька для жінки її віку. Але що робити?



Коли я попросила мами шукати після мого онука, я був дуже нервовим. Вся історія роботи чоловіка, переривається декрет і так далі, отримала мене відстеження. Тож, щоб бути впевненим, що я пропоную маму, щоб платити за свій час. Невелика кількість раз на місяць, щоб говорити, для роботи.

І вона сказала так. Поглиблюся, я підхоплю, що я розумію мене. Після того, як дитина сидить свій онук, це чудова радість, це не так? І вона сказала мені, що себе. Я йшов до моєї бабусі як дитини. Не так рано. І завітали мене на дачну ділянку: на літо, від друзів і міст.



Я був здивований, як швидко і легко мій мама погодився взяти гроші. У зв'язку з відсутністю коштів, ми розуміємо, що довелося піти на роботу, в тому числі через брак коштів. Як можна поїхати з власної дочкою? Звичайно, це не те, що мій чоловік, і я витрачаю на няньку. Я дивився, це інший рівень. Я б сказав простір.

Тим не менш, це різновид неспроможних. Вона сказала чоловікові, що він не потрапив в цю ситуацію. Допомагає і допомагає, як, трохи грошей. Але гроші не зайві. Я головний економіст в сім'ї. І мій мама мій чоловік, мати-в-право? Ось як лікує мене.

Р

Коли я висловив (повно виражений) мій незадоволення матір'ю, вона відповів, що я запропонував платити за допомогу. Крім того, її пансіонат не дуже великий і все це. Тексти пісень, а це означає: І тоді ми навіть мали трохи скандалу.

Я попросив її, що я буду робити з нею в майбутньому. Коли вона буде підтверджувати її, теж? Хто за це сплачує? Або ставити її в нурсинг додому прямо? Не думайте про це, я не те, що сердитися, це просто те, що питання, в контексті нашої розмови. Ну, вона болить і ліва. Наскільки я знаю, що нічого не скажу.

Ніщо, дійсно. Не перший раз у нас була боротьба з нею. Але зараз це було дуже з місця. Моя мама не хоче сидіти з онуком. І для няні ми маємо, ви знаєте, абсолютно немає грошей. Моя мама відмовляється від всіх моїх запитів. Він навіть не рахує як рідний нащадок. Що робити в цій ситуації, що робити?



Peels Чоловік сказав, що я повинен працювати зараз або завтра. В іншому випадку я не повернувся до роботи. Що означає, що моя кар’єра була кричою. Що робити зараз? Будь ласка, дайте мені поради. Важливі речі на ставках.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное