Багато людей думають, що коти тільки їсти, але вони оберігають наш будинок щодня.

Якщо у вас є кішка вдома, у вас є більше переваг, ніж ви думаєте. По-перше, ви ніколи не будете самотніми. Де є коти, є комфорт. По-друге, з моменту з'являється пуховик у вашій квартирі, він завжди буде під захистом енергії тварини. Як працює, я розповім вам в нашій статті.



Останні шість місяців у мене є кішка в домашніх умовах називається Лоапанка. Я забрав вулицю як кошеня, а з тих пір я не можу уявити своє життя без неї. Милий пухнастий не тільки зачепить мене щодня, але і захищаємо будинок від злих духів. Ви вважаєте, що? Дякуемо!

р.

Якщо у вас є кішка в домашніх умовах, ви, ймовірно, помітите, як вона іноді відкриває очі в одну точку і дивиться на її близькості. Тварина може витрачати багато часу в тому ж місці. Пропоненти езотеризму вважають, що коти роблять все це з причини.

Таким чином, тварина намагається очистити простір негативної енергії і захистити її власника від неї. Коти мають дуже потужну аура. Це також називається астральною силою. Саме завдяки їй, що вихованець вдається впоратися з будь-якими можливими злими духами, які прагнуть піднятися в будинок.



Після переїзду в нове місце коток спочатку допускається в будинок. Справа в тому, що квартира може залишатися негативною енергією від колишніх власників. Крім того, негативність може ввести квартиру через інші люди: іноді випадково, і іноді навмисно.

Якщо ви бачите кішку навколо квартири, обмотки або сидячи, не турбуйте її. Тварина робить свою роботу без втрати нічого. Так ви не повинні турбуватися про її фізичне або психічний стан через це.



Але в той же час ви можете допомогти вихованцю швидше впоратися з завданням. Наприклад, в місці, де тварина постійно розташована, не буде зайвим читати молитву і провести особливий очищуючий обряд. Ви можете засвітити його. відро для смаження будинку з білого шавлії. Це ідеальні трави для такої діяльності.

Після цього дивитися кота. На жаль, вона повинна зупинитися на цьому місці. Цікаво, що коти не просто очищають простір негативності. Повернувшись, заповнивши його позитивною енергією. Життя в одному будинку з котом відрізняється.

, Україна

Кіт стає схожим на тушку свого власника. Забезпечує людську ауру без втрати нічого. Щоб випробувати це, дуже важливо підтримувати постійний контакт з твариною. Потрібно прасувати і провести час разом.

Крім того, мухні люди відчувають себе, коли власник має проблеми зі здоров'ям або втомився на роботі. Вигорання, фізична або розумова, відчувається твариною на рівні тонкої речовини. Ось чому так часто кішки приходять до людини і лежать поруч з ними. Ваш улюбленець знає, що вам потрібно, і він може допомогти вам.

Якщо ви вважаєте суперстації, колір пальто можна вважати особливим показником того, що кішка може зробити. Я написав окрему навчальну статтю на цій темі. Я щиро раджу вам ознайомитися з посиланням.

р.

Ви вірите в надпотужності котів? Якщо ви поділитеся досвідом. У вас є кішка або кішка в домашніх умовах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное