Коли я був у старшій школі, я втомився від математики, і тепер я не можу зупинити вирішення найскладніших прикладів.

«Чому потрібно це взагалі?» І дійсно, може здатися, що всі ці мудрості в житті не будуть корисними і що в них немає сенсу. Хоча розчин математичних задач точно приносить переваги, він розвиває логічне мислення, створює тверду основу для вивчення інших предметів.



Сьогодні видання. "Сайт" Запитайте читачів, щоб вирішити три Контактий Тут величезна кількість інтернет-користувачів роблять дратівливі помилки. Перевірте, як добре ви пам'ятаєте шкільну програму. Ви ще маєте основні правила математики?

Цікаві проблеми з математикою
  1. У першому прикладі є тільки сімки, але це не робить пошук розчину простим, і навіть плутає читача. Спробуйте зрозуміти, які арифметизовані операції повинні виконуватися спочатку, щоб знайти відповідь. 490918



  2. Щоб вирішити другий приклад, вам доведеться згадати ті уроки математики, які навчалися працювати з дробами. Хоча тут є десяткові дроби, які спрощують завдання дещо. Але кожен зможе зрозуміти без помилок? Р



  3. В останньому прикладі є кронштейни, і вони є тими, які ускладнюють все. Тим не менш, така перешкода буде непристойна. І він легко опиниться в цій ситуації. Чи можна виправити це без удару?





Поради та відповіді
  1. Тут немає брекетів, тому все досить просто. Спочатку виконуємо поділ і багатозастосування, а потім беремо на додаток і відступ. Р/р 26004053158235



  2. Розмежування на 0.5 так само, як розмноження на 2. І помноження на 0.5 так само, як і ділення від 2. Тому наш приклад незабаром стає досить зрозумілим: 50 × 2 - 50 ÷ 2 = 100 - 25 = 75.



  3. Відразу перша угода з кронштейнами, а потім вам доведеться виконувати арифметичні операції зліва направо. Отже, наш приклад приймає форму: 9 ÷ 3(1 + 2) = 9 ÷ 3 × 3 = 3 × 3 = 9.





Поділіться своїми рішеннями в коментарях з іншими читачами. Також намагатися вирішити більш складні математичні приклади, які ми публікуємо нещодавно. А також оцінити свою здатність логічно подумати, намагаючись вирішити складні головоломки.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное