Я бачив цей рецепт для домашнього десерту, міцно збиваючи желе.

Не всі господині визнають готовий желей По-перше, цей десерт часто не найсмачніша композиція. По-друге, його можна легко приготувати самостійно. Купити магазин?



Я хочу відповісти на це питання! Ви можете зробити дуже незвичайний десерт з такого желе. Цей рецепт відкинув TikTok, щоб не поділитися ним з вами злочином. Інтригу?

Що може бути простіше варити, ніж желе в пакетах? Це ідеально підходить для тих, хто не любить стояти на плиті протягом тривалого часу. Зазвичай досить залити порошок гарячою водою до повного розчинення всіх його гранул. А потім залити рідину в прес-форми і відправити їх в холодильник.

Як правило, такий желе включає желатин, цукор, лимонну кислоту, фруктові порошки і харчові барвники. Звичайно, краще зробити такий десерт своїми руками. Наприклад, можна додати будь-який гельлінг компонент в домашній сік і отримати желе не гірше, ніж зберігати желе.



До речі, якщо ви не знаєте, як правильно працювати з желатином, радимо прочитати корисну статтю на цій темі за посиланням.

Здається, що з желе в пакетах все зрозуміло. Що може це здивувати вас? Виявилося, що такий десерт можна зробити по-різному, і це змінить його фактуру. Рецепт тушкований TikTok і швидко поширюється на інші соціальні мережі. Легко готувати і їсти протягом декількох хвилин. Дякуемо!

Як зробити суфле з желе Інгредієнти
  • 2 пакети будь-якого желе
  • 1 ст. л.


Підготовка
  1. Перше, що потрібно зробити, це добре нагрівати воду. Варто спекотно.



  2. Потім перемішайте воду і желе з мішків. Краще це зробити в великій глибокій чаші.
  3. Починайте збиваючи цю масу з міксером на низьких обертах. Потім поступово підвищують швидкість. Вам потрібно побити довгий час, як ви збиваєте яєчні білки.
  4. Поступово суміш почне пінитися і загусувати - це те, що ми хочемо. Після 10-15 хвилин активної роботи з міксером отриману суміш можна залити в форми і відправити в холодильник. За 30 хвилин десерт буде готовий!





Що таке десерт? Думки поділилися: хто він нагадує зефір, хтось говорить, що це досить зефір. Я б сказав, що з желе в мішках можна зробити щось схоже на суфле.



Завдяки іншому способу приготування, текстурі десертних змін. І з цією повітряною масою можна зробити багато експериментів. Наприклад, залити його в якості пласта торта або зробити його шаром в інших домашніх десертах. Сила в інтернеті, як одна ресурсна господиня виготовлена сендвічі з готових печива, закріпивши їх желе суфле. Яка ідея?



Насправді, цей десерт має великий потенціал. Ви можете перемішати різні види желей і за смаком їх поєднання. Головне - використовувати воду під час приготування. Якщо перемішати желе з гарячим молоком, суфле не вийде. Крім того, блюдо може просто зіпсувати, так як присутній лимонна кислота в желе, яка сприяє згустуванню молока. Не ризикуйте!

Якщо ви готуєте десерт за цим незвичайним рецептом, обов'язково поділіться результатами коментарів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное