Моя дочка прийшла додому, але замість того, щоб допомогти нам, вона витратила всі гроші, які вона заробила на несудимість.

Будь-який дорослий знає, чи варто витрачати гроші на короткострокові бажання або інвестувати їх в щось необхідне. Добре, практично будь-який. Як кажуть, є винятки.



Якщо людина не може приймати правильне рішення, люблячі батьки завжди можуть допомогти йому з порадами. Однак такі рекомендації не завжди корисні. Давайте стикатися з ним: іноді батьки думають з дати, стереотипу, і не бачити всю картину. Чи справедливо зробити те, що ваше серце говорить вам, або незважаючи на все, щоб зробити те, що ви можете зробити?

Послати дочку до Іспанії після школи. Не думайте про це. Я пішов до моєї сестри і зробив її з декількох причин. По-перше, клімат, кухня, нові враження. По-друге, вона навчалася, скажеш, так само сама. Щоб влаштувати оплачену підготовку не побачили точку, тільки витрачати гроші. Вона не могла знайти себе в той час. Замість цього був варіант, щоб зробити деякі роботи. З європейськими зарплатами та вивченням мови.



І знову сестра мала додаткову кімнату, з Аліною вона стала друзями. Чому? І після школи я думаю, що це занадто рано, щоб шукати костюми. Час, щоб отримати старше і серйозніше.

У будь-який час ми спілкуємося з відео. Моя дочка розповіла мені, скільки вона любить жити в сонячній країні. Це її робота тепер не менше, ніж це було. Що насправді звучало боляче. Ну, скільки робіт у с. Ну, вона допомогла трохи на домашню роботу, але, вірити мене, не більше своїх однолітків в інших сім'ях.



Вона отримала роботу в якості офіціантки в маленькому кафе. Так як місце був прохід, туристичний, не буде навіть потребувати зарплату - щедрі поради покривають всі витрати. Як мій дочок сказав мені, продукти харчування та товари в Іспанії не набагато дорожче, ніж в магазинах нашого міста. З селом, звичайно, не можна порівняти. Ви не бачите апельсинів на продаж дуже часто.

Мій чоловік і я зробив деякі ремонти. У нас є великий будинок, але все всередині занадто просто. Що вони можуть, вони оновлюються, і там була лінія за дахом. І все ж знаходилися. Подумайте про це як ячмінь. Він був молодий, коли не був особливим вибором. І тепер є можливість придбати черепиці.

Кріплення є великим матеріалом. Перетворює вигляд всього житла. Так само, як чоловіча стрижка. Ми приїхали до міста, проконсультуйтеся з продавцями і вибрали, ви знаєте, добре один з картинок. Зробіть це на старих замках. Я дуже сподобалося. Але після розрахунку оплати екіпажу і матеріалу ми зрозуміли, що у нас немає таких грошей. Дякуємо, що мій дочка прийшов в кілька днів.



До її прибуття я підказав Аліну, що батько мій, і я бажав би фінансову допомогу. Вона відповіла позитивно і сказав, що вона допоможе будь-яким чином, вона могла. Але вона була домівкою тільки на тиждень після запланованої дати. Прибуваючи в столиці, вона залишається там, щоб загострити зуби і покласти на неї якусь пластину.

Спочатку я не впізнав її: моя дочка виросла, засмагла, повністю змінилася. І з усіма цими нецензурами, так само як вони переключилися. Вона приніс мене і батько всіх сортів речей, за кордоном ласощі і сувеніри. Вона розповіла про своє життя, про її знайомство з Spaniard і показала фотографії.



Після пари днів я назвав її шаною жінкою, щоб розповісти про цей дах. Я маю на увазі, плитку потрібно укладати. Але коли вона дізналася, скільки грошей вона потрібна для всього, її очі розширилися. Не думав про таку величезну суму. Я використовував, щоб думати все було дешево. А час йде.

Дочка почала виправдати, що вона витрачала більшу частину своїх заощаджень у столиці: на готель, харчування та стоматологічні послуги. Ви знаєте, молода дівчина, вона руйнує її зуби. І вона не була проблемою з цим. Ну, пара зубів закривається, але це не повна відсутність їх. Дівчата свого віку завжди посміхаються красиво, чи є їх зуби ідеальними або ні.



Вона почала збивати, - сказав вона називати її Спанісар, запитати його за кредит. Все правильно, щоб це було, нехай. Але будь ласка, покажіть мені, як ви, як дорослий, не знаю значення грошей? Не допомогти батькам, але для того, щоб провести все на своїх «вагах»? Чи є це ціле покоління або просто моя дочка? Щоб бути чесним, мені боляче. Але що можна зробити, тільки дочка? Ми не маємо іншого.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное