Так що мозок не іржаваю, я регулярно бере на себе тести, спробувати і ви

Актуальні завдання Для кожного читача буде корисний. Уважний і корисний. Ця якість повинна бути розроблена і підтримується на хорошому рівні. Крім того, пошук розчину не займає багато часу, вони прості і цікаві.



Сьогодні видання. "Сайт" Він пропонує пройти кілька таких завдань. Вправа пильність знайти всі необхідні елементи на малюнку. Це не так складно, тому що вам доведеться працювати тільки з номерами.

Актуальні завдання
  1. Перше завдання не дуже складно. Але все ще потрібно шукати номер, який відрізняється від інших. На перший погляд, є лише 151. Однак уважний читач знайде те, що потрібно.



  2. Ви вже бачили своє друге завдання в попередньому перегляді. Номер «702» - це лише екран, за яким приховано кілька інших номерів. Ви можете знайти одну різницю, яка безпечно прихована від цікавих очей. Відвідувач з досвідом роботи не знайдеться.



  3. На цій точці багато хто може розслабитися, але це було в варті. Після всього останнього завдання не одна відмінність, але відразу кілька. Чи можна знайти всі? Не забудьте написати свої результати в коментарях. Також перевірте наші поради в другій частині статті, якщо ви не можете знайти все.





Поради та відповіді
  1. Якщо ви подивитеся на четвертий горизонтальний ряд, ви, ймовірно, знайдете те, що потрібно. Як ви бачите, додатковий номер в самому кінці цієї серії. І це число 161.



  2. Для тих, хто не може знайти номер «782». На початку п'ятого горизонтального ряду досить легко помітити. Я не думаю, що у вас є труднощі з цим завданням.



  3. У третьому задачі є три додаткові номери. Ми говоримо про номери 308. Вони можуть бути знайдені в третій горизонтальний ряд, а також в десятому і одинадцятому. Габаритний зображення





Також зайдіть на інші завдання, де потрібно показати більше уваги (і навіть спостереження). А також розв'язувати хитрі головоломки, які не загадки про студента старшої школи, але зроблять дорослу думку довго.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное