Без туалетного паперу, я не можу висадити насіння, показуючи, як зробити сівалку.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Хто висадить сад швидше і хто буде мати його більш акуратним і красивим? Протягом зими ми вчимо різні методи та способи їх застосування навесні. Я недавно дізнався, як виростити. насіння моркви на туалетному паперій Сьогодні Я покажу вам все детально!



Найважче, щоб сіяти насіння в зоні. Я хочу, щоб грядки були рівномірними, і насіння проростають на одній відстані один від одного. Але ви не будете ходити з лінійкою в саду! А потім один день в інтернет-магазині я прийшов на цікавий пристрій.

Це сівалка, на якій вже рівномірно розміщуються насіння моркви та інших овочів. Я вже мріяв про те, що нехай грядки я буду мати і як мій сусід заздрить. Але при цьому мені сниться і додаючи праві смужки насіння до кошика, була дуже втомна сума.

, Україна

Я зрозумів, що сімейний бюджет просто не розтягує свої плоскі ліжка. Ви зможете придбати вже вирощені овочі на ринку. Я закрив цей сайт з гріха. Але думка сівби не залишила мене. І я почав шукати способи зробити це самостійно.

Шлях до засіяння насіння моркви на бюджеті після удару мене. Я пам'ятаю, як вікна, які використовуються для ущільнення на зиму з стрічкою з фарбою і варенням з борошном. Я думав, що ми можемо зробити сівалки таким чином. Ось тільки фарба стрічка досить щільна і через неї насіння не може проростити. Допомогти приїхати незмінним у багатьох випадках туалетно-паперовийй

4539486

Пілінги Він тонкий, легко розчиняється в воді, а через неї насіння швидко проростають. І вона не принесе шкоди землі, так як вона буде дуже швидко.

Я збираюся працювати прямо. Я варила щиколотку з борошна і води. Прохолодити його так, щоб тепла температура не пошкодила насіння. Я взяв насіння моркви на зразок. Після щиколотки охолоджують, прокладає стрічку туалетного паперу на столі. Строго в центрі на однаковій відстані один від одного змащені крапки з щиколоткою.

5424811

Ті, хто сумніває своїх геометричних талантів, ви можете використовувати лінійку і олівцем і ретельно відмітити все. На змащених точках покласти насіння моркви. Бажано покласти не одну сітку, але принаймні пару для впевненості. Потім я складав папір навпіл. Довга кишеня утворилася. Слід ретельно розкачати в рулон до весни.

Коли літнього сезону прийшла і встигли висіяти моркву, я вивів насіння моркви на туалетному папері. Я зробив мілководний отвір і перевернув його в неї. Я посипав її і поливав її.



Я ніколи не забуду моркву цього сезону. Вона виросла всю квартиру, красиву і велику. І клумби з саморобними висівками радують око. Мій сусід пішов по всьому літо просить мене, як я зробив це. Звісно, я поділився своїм секретом. Тепер взимку ми збираємо на чашку чаю і робимо сівби стрічками на наступний літній сезон.



Що таке садові хитрощі ви використовуєте на вашій землі? Поділитися в коментарях своїми методами створення красивого саду з насиченим збиранням.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное