Хороші і перевірені ознаки з мудрої жінки Ніна з серії «Блінд»

Відомий Баба Ніна з серіалу «Блінд» приготований для вас добротаМи можемо самі зателефонувати одержувачу. Ця чудова жінка може допомогти з добрим словом, головне - уважно послухати і вивести висновки. У нашому житті це не дивно.



Зазначимо, що такі знаки широко відомі по всьому світу. Але сучасні чудеса технології підштовхували їх на фон. Тепер ми дивимося релізом нової моделі телефону або збільшенням тонкості наступного телевізора. Але подивіться і справжні дива знову покажуть. Ви просто повинні виглядати і правильно реагувати.

Якщо хтось залишив шарф або шарф в будинку, ця людина обов'язково повернеться знову і принесе хороші новини.

Тримайте червоний квітка в домашніх умовах. Він приверне щастя і любов. Якщо ви не встигнете, запитайте когось, щоб подбати про завод. Не дозволяйте йому зануритися.



Якщо є чітке небо на квіноксі (березень 21-22 і 22-23 вересня), то очікується довгого і теплого осені. Важлива погода.

Якщо день в Йорданії (січень 19) ясно і сонячне, то очікується холодна весна.

Пахне, як трава і земля навесні. Це означає, що зростання рослин незабаром почнеться.



Якщо в літо багато комарів, то буде дощувати літо.

Скажіть 3 слова вранці. Я даю добре, я отримав добре. Ви побачите, як приходять речі в життя.

Якщо метелик надійде до вашого будинку, важливо зареєструватися, що важлива людина прийде до вас найближчим часом.

Сушений чай - хранитель хороших новин. Якщо чай солодкий, це означає гроші. І чай без цукру обіцяє удачі в любов.

Якщо є багато льоду на дзеркалі взимку, то наступний день буде сонячним і прозорим.

р.

Якщо садова яблуня цвіте спочатку навесні, то наступна зима буде м'якою і теплою.

Якщо ви розбиваєте яйце на молодий місяць, а жовтка і білкова суміш, то дощ очікується на наступний тиждень.

Коли ви ріжете волосся, скажімо собі такі слова: «Я ріжу моє волосся, але я зберігаю щастя». Таким чином, удача не втечу тебе.



Пілінги Якщо у вікні є розмовний magpie, то це для гостей. І якщо в цей час в будинку хтось хворий, то він вказує на його швидке відновлення.

Дні народження повинна бути в новому одязі. Таким чином, він позбавить від всіх старих збоїв і буде успішним протягом усього року.

Якщо ви поламали дзеркала, обов'язково зберіть всі шматки і викинути їх за межами вашого будинку, щоб уникнути поганих удач.



Чи побачили випадкового кроку на чужій нозі? Одягаємо одяг зсередини, щоб уникнути поганих удач.

Якщо ви мрієте, що ви літаєте, вона полюбляє удачі.

Баба Ніна, яка допоможе людині в житті. Не дуже багато подібних прогнозів. Як ми говорили, головне - бути уважним до них.



Без чудес в житті просто не обійтися. Після того, як постійний рутинний і сірий повсякденний життя може призвести до депресії будь-якого. І тільки деякі люди досить помітити наступне дивовижне і відразу поділитися своїми спостереженнями з іншими. Одна з цих людей була Баба Ніна. Той факт, що вона сліпа не перешкоджає її відірвати правильні висновки і відчувати світ навколо неї абсолютно особливим способом.

Чи є у ваших друзів наднатуральні повноваження?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное