Кожна субота Я походжу до моєї дочки, ми готуємо і спілкуємося разом, але мій мама-в-право засуджує мене за неї.

Весна - це час для прогулянок у свіжому повітрі. У цей час потрібно відійти від холодної зими, намагатися прокидати тіло, отримайте форму. На деревах - краса! Якщо ви не знаєте, як провести деньПросто поставте на комфортний костюм і подолайте пару кілометрів з спокійною, вимірюваною прогулянкою.



Якщо вам не подобається цей тип діяльності, зателефонуйте родичам. Інтективний візит також розслабляє і зміцнює відносини між людьми. Зайдіть до нас і отримайте смачні страви. Це набагато краще, ніж лежачи вдома на дивані перед телевізором. Ви дізнаєтесь про новинки та проведете час з родиною.

У суботу я часто відвідую сина. На жаль, він працює в цей час, але мій дочок-в-право завжди відповідає мені. Ми сидимо на пити чай, поговоріть, а потім отримайте роботу: готуємо кілька страв, щоб у них була безкоштовна неділя. Я можу зробити це, тому що у мене є багато вільного часу в пенсії.



Пілінг також є сиріткою. І ніхто не навчав своєї кулінарної мудрості. Вона любить дочку. Він завжди посміхається, слухає мене і підтримує мене, навіть коли він не погоджується з мною. Коли я був молодий, я працював в закладах громадського харчування, тому є щось розповісти і показати мені. Так варимо кашу, тушкуємо, котлети і все це. Домашнє харчування, це кращий.

Моя мама-в-завдя - людина різної породи. Потужний, жарозний. Я не працюю в моєму житті, але я отримав десять з них. Скільки вона руйнувала своє життя, не вірю мене. На деякий момент я просто припинив приймати її серйозно, що врятував мене 10 років мого життя. Вона все ще жива і постійно намагається накладати свою думку на всіх.

р.

Коли її мама-в-одному дізналися, що її онука одружилася, вона навіть прийшла в пару разів. Це був щось. Вона не схожа на все: квартира, мікрорайон, ремонт і, звичайно, дочка-в-право. Вона погана господиня, ви бачите. І знову вона ніколи не пішла на роботу. Зробіть щось навколо будинку, крона западе. Це добре, що її екс-людія, Царство небесного, може адекватно забезпечити сім'ю без зайвих конфліктів.

Тоді мій батько-в-право дізнався, що Я пішов до сина, і провів час з дочкою-в-правом. Це не влаштовує її як, бо вона подумала, що я повністю порушила традиційну родину ієрархію. Я приходжу до них, я накладаю. Він повинен бути протилежним. Але немає правих відповідей на цю жінку. Є тільки два думки, її і її. Так що я не намагаюся робити скидки.



В результаті я зміцнив стосунки з сином і знайшов дочку. Я постійно усвідомлює всі події в житті дітей. Я не відчуваю себе самотніми, особливо у вихідні дні. Після всього спілкування з головою досить, в результаті чого мій настрій завжди чудовий.

Я намагаюся не навчати людей, завжди бути спокійним і доброзичливим. Не намагайтеся бути над іншими. Я часто попросив їхати, якщо погода хороша зовні. Я не маю свого роду, щоб розповісти мені, як жити. Я думаю, що це дуже важлива риса для жінки в її 60-х роках.

3250Р. 3700Р.

Пілінги З іншого боку, я бачу, як речі з матір'ю. Незважаючи на невелику вікову різницю між нами, вона називається старою жінкою і навіть відьмом за очима. Ні, не мене, чесно. Але ставлення до неї, в цілому, не добре. І після того, як вона вже у віці, коли ви могли подумати про її поведінку, спробуйте виправити щось. Але жінка продовжує вигинати її волосінь незалежно від того.

Ми повинні бути ближче до людей і лікуємо їх з повагою. Зберігати себе у формі і спробувати оцінити добротою. Якщо кожен, хоч трохи, дотримуючись таких принципів, ви бачите, світ стане кращим і більш комфортним. Спробуйте та відвідайте своїх близьких, якщо вони не розуміли. Це хороший спосіб провести вихідний день.

до

Таким чином, ви будете весело себе. Для інших, ви отримаєте чудовий приклад. І сидять в домашніх умовах, далеко від всіх і «послухаючи» самотність – це не найвибагливіші ідеї. Від неї немає, і навіть у старій вікі це буде просто наступати. Бажаю всім миру і удачі, а також хороші весняні дні цього року.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное