Мої батьки, як і раніше, говорять про їх відчуження і допомогти їй з грошима, але не існує.

"Коли люди запитують мене, Що таке слава в моєму розумінні?Я думаю, що це те, що приводить нас в життя. Внутрішній голос, який розповідає нам, як поводитися. - Ось чому наші героїні думають. І, я повинен сказати, що такі думки виникають у багатьох жінок, перед якими виникає певна моральна дилема.



Як ми всі знаємо, як наші батьки навчили нас в дитинстві, ми повинні діяти відповідно до совісті. Але що це дійсно означає? Ви повинні піти на борту, якщо це вимагає? Чи важливо робити те, що краще в довгостроковій перспективі? Кожен, ймовірно, має думка про це. Після того, як життя буде продовжуватись запросити нас, щоб зробити цей або той вибір, незалежно від того, наскільки очевидні наслідки.

Що таке слава в моєму розумінні Давайте мені почати з головної речі. Я приголомлю чоловіка від друга. По суті, це трохи відрізняється, але, по суті, це. Неважливо, що хтось говорить, я не шкодую. Він був необхідний, тому що вона просто руйнувала шлюб і життя людини любила. З точки зору, я все одно хочу подякувати вам.

Саша і Ксюша зустрілися з однією з сторін і відразу почали зустрітися. Я пам'ятаю Xyusha був захват з новим молодим чоловіком. Він жартував так багато, був чарівний, вдачливий. Неприємно приховані. Ми були 25 років і поділилися всі деталі нашого особистого життя. Це типові друзі без секретів.



Згодом хлопці почали жити разом і покращувати життя. Я часто прийшов до них, Саша і я розмовлявся, все було весело і весело. У мене був хлопець, теж, але я не маю міцних почуттів для нього. Я думав, що ще багато часу і було занадто рано, щоб отримати серйозний. Хоча, мої батьки вже захоплювали, що я буду залишатися у дівчат. Саме тому батьки.

Одного разу Xyusha назвав мене і попросила мене приїхати до свого будинку. Я хочу розповісти вам щось. Я думав, що це просто інший випадок для маленького сабанту і взяв все необхідне для гарного вечора з мене. Але її друг відмовився відсвяткувати. В даний час вона не мала можливості. І не буде ще 9 місяців. Звісно вагітна.



П'ятниці завершили щасливий шлюб, а потім все почалося, щоб розбити. Я побачила Саша змінилася до очей. З життєрадісного чоловіка він перетворився на втомлений чоловік з сідничними очима. Ксюша, яка не була занадто життєздатною, не залишила будинок, набрала вагу і вимагала більше і більше покупок, подарунків і знаків уваги.

Я був боятися і некомфортно приїхати до них: Саша приготувала вечерю після роботи, і Xyusha дивився телевізор, ate some high-calorie crap і з повним ротом сказав мені всі деталі моєї улюбленої серії. Картина не приємна.



Пілінги Я зустрівся з Олександром у місті, і я пропоную відвідати кафе, поспілкуватися про своє життя і майбутній дитині. Він чудово погодився і за деякий час перетворюється в те, що милий хлопець зі світлом в очах. Правда, це хлопець виглядав досить недбалий прямо зараз. Не пропрасований одяг, метелики і сумки під очима. Але він все ж сам.

Тоді я був один раз і Саша привернув мене з її чарівністю. Я теж людина. Але це був мій друг чоловік в п'ять хвилин, так що я не мав вибору, але щоб тримати себе разом і претендувати я був очепом.

А потім Сюша зробив скандал. Це була боротьба з кришками, матами, зламаними стравами і викликом поліції. У майбутній мамі був джик і вона вирішила побачити її чоловіка на предмет, що він все ще не давав її кільце. В результаті Саша занадто не могла стояти і кричить полунали по всій дворі. Ксюша пішов до батьків.

Р

Пара днів пізніше, Саша назвав мене, щоб взяти прогулянку. З цієї ситуації він не міг знайти місце. Я домовився, і ми просто прогулялися по місту. У процесі ми знову поговорили, що життя було схоже на до цієї зустрічі. І - це все шпинделя. На ніч ми скидаємо на моєму місці.

Коли ми сказали Xiusha все, її реакція була принаймні дивною. Вона сказала, що вона не хоче бачити будь-який з нас і просто вирізати нас. Її батьки підтвердили все. І вона ніколи не звернулася до нас знову. Я побачила її пізніше, ходьба з коляскою, але не мав бажання її підходити.

Саша і я разом зараз. Привітання, я п'ять місяців вагітна і я так щаслива. Саша живе з мене, ми щасливі, і якщо у нас є племінні кварелі, вони вирішуються в декількох хвилинах разом з морозивом. Враховуючи деякі тонкощі сімейного життя. Ми щасливі.



Єдине, що підніме Пелеса є те, що батьки Саші не приймають мене. Вони все ще спілкуються з Xyusha і розглянуть її дочку. Саша каже, що вони постійно допомагають Xusha фінансово, і просто сидять з дитиною.

Але я збираюся мати онука. Що ми робимо? Чи не прийміть його самостійно? З одного боку я не доглядав занадто багато, тому що я тільки подбаю про Олександра, сина. Але, з іншого боку, я просто хочу миру і розуміння. Я насправді врятував Саша від депресії. Але виявилося, що сепарація змії.

457044 р.

Шукаю себе, якщо я хотів би зробити різницю в цій ситуації, я розумію, що я не можу. На мій погляд я зробив право. Вона врятувала чоловіка від страшної долі і залишатися з ним. Якщо це доля, не варто його зустріти на всіх витратах? Я думаю, що я повинен.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное