На місяць я збираю пенні для мого дочка-в-замовника для подарунка, радісно подарував мені, але хвилина пізніше мій син підійшов мені.

Подарунок грошей вже давно був найпопулярнішим. Не менш модно купити величезні набори або непотрібні фігурки. Краще дати конверт, нехай людина витрачає гроші, як він хоче. Це те, що героїні нашої історії вирішили. Вона зберігала гроші, щоб порадувати її дочку. Але це не виходило, як воно повинно.



Редакція "Сайт" Повідомляємо, що жінка не розуміла, що вона блювала на своїх дітей. Вона мала кращі наміри.

Ми дочка-в-завдяки нещодавно мали подарунок на день народження. Дата туру, тому він і його син вирішив відсвяткувати в ресторані. У готелі є кілька гостей, тільки найближчих, але в хорошому місці. Моя сина повідомила про це заздалегідь, тому я провів весь місяць, збираючи гроші на дочку. Я поставив конверт і кладемо в ньому рахунки. Це було багато грошей, але що ми можемо зробити?

р.

Мій чоловік і я зараз retired. Гроші трохи хитрощі прямо зараз. Не погані, але витрачання нещодавно зросла. Що таке мій чоловік хворий. Все своє життя він працював у шкідливому виробництві, це наслідки. Більшість грошей переходить до його реабілітації. Він тільки 65 років і бажає повноцінного життя.

Я не можу допомогти нам прямо зараз. Він одружився в сім'ї і зараз активно інвестує в сім'ю. Свою дружину від багатої сім'ї, тому він намагається відповідати їм. У парі років вдалося відкрити власний магазин, і вже зробив перший платіж за квартиру. Він не запитав своїх батьків. І ми не запитали його на що-небудь, бо він не до нас зараз.

Він рідко йде в, не викликаючи взагалі. Я так пишаю сина, бо він так хороший. Я прошу вас занадто багато, тому що немає часу, поки не залишилося. Так було приємно запрошувати на день народження нашої дочки. І без подарунка йти, тому я почав відкласти.



При призначеній дати в конверті зібрано хорошу суму. Я думав. Я пішов до банку, щоб змінити його на хороший рахунок. Я пішов на вечірку щасливою і щасливою. На вечірці всі приїхали і привітали дочку. Я прийшов, і сказав деякі хороші речі. Я подякував мій дочку-в-право, щоб зробити сина щасливим. І пішов він на своє місце.

1978-2014 рр.

Я не мав часу сидіти до мене сина. Він назвав мене на кухні. Я бачу, що він має мій конверт в руці. Сам син виглядає нещастя. Коли двері закриті, він мене повернув конверт і сказав: "Мом, чому ви розмаїте мене так багато?" Я дуже порожню, ніж з ручками. Це не дивно для манікюру. Подарували тисячу доларів. Що це?

Р

Я не знаю, що я сказав. Я взяв конверт і відразу пішов додому. На жаль, я не стільки чекав на цій партії, як я думав. Я був тиждень і мій син не назвав. Я думав про все це довго. Може бути, я повинен дати більше грошей? Я можу запозичувати його, а потім дати йому трохи. Але мій син може зрозуміти мене. Він знає, наскільки важко для нас зараз. Я не знаю, що думати.



Здавалося б, що син займався матір'ю дуже неоднорідно і навіть в'язкою. Він знав, скільки він мав зібрати. Зрозуміло, що він досягає рівня сім’ї дружини. Тим не менш, це не є підставою для виховання батьків. Вони давали йому життя і підняли його, як він був. У цьому віці можна допомогти їм з чимось, і не відроджувати маму для подарунка. Вона не була порожньою, дійсно. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное