Ностальгія для старих духів, запах яких ще не можна забувати

Згадуючи духи радянських часів, якось окремо я хочу розповісти про Дзинтар. У цій латвійській компанії дали мільйони радянських жінок непривабливих ароматів. Це «Ріжанка» і «Різханін», «Агат», «Ав Сол», «Латвія», «Мила не Вільтус», «Консуело», «Прометей», «Мана Дзимтене», «Модо» і «Іоланта».



Сьогодні ми будемо говорити про останні. Час для ностальгії! Редакція "Сайт" Я збираю для вас найяскравіші і соковиті спогади цього запаху.

Духи радянських часів «Іоланта» з'явилися в середині 60-х років. Це був день парфумерної індустрії. Цей парфум переплітає ноти альдегіду, лілії, бергамот, фіолетового і свіжого сіна. Серцева замітка - це поєднання троянди, шавлія, жасмину, туберкульозу та велю. Слива кібетін, амбра і мускус.

р.

Інстаграм / @anna_kadek - Чоловік друзів був пілотом Він часто летить до Балтики. Звідси я приніс ці парфуми в подарунок всім жінкам. Моя мама тільки зраджує своїх абонентів.

творець парфумів Броньслав Абрамовна Шварцман звернув натхнення для створення її ароматів від творів мистецтва. Натхнений оперою «Іоланта» Пьотр Ілич Чайковського відтворила образ головного героя в її ароматі. Аромат виявився дуже тонким і ніжним, з підписом гіркотою від пана Шварцмана.



Веб-сайт: www.parfumery.com Справжня краса цих парфумів розкрилася лише через передню пляшку. Тонкий, смачний, сублімовий аромат. Дивовижні парфуми! – ділиться враженнями іншого абонента.

Що таке краса парфуму "Іоланта" У цих парфумах не тільки аромат, але все інше було ідеально. Пляшка парфумів виконана в тертому стилі. А на коробці був принт мережива з візерунками троянд. І звичайно, вінок бренда прикрашений як ящик, так і етикеткою на самій пляшці.



Я хотів носити цей аромат тільки з особливих випадків, в опері, наприклад, або в балеті. Він не вписався в повсякденне життя. Абонент згадує ті дні, коли вона мала дух Іоланта.

до 1 2 3 4 5+

«Я тільки мали невеликі пляшки цих парфумів. Вони завжди були в мій гаманець. Дуже часто сталося, що кришка на парфумі тріскається. А потім аромат придбав патіну щільного лісу біля південного лісу. Я дуже любила свою функцію, нагадує романтичний підписник.



Instagram / ретро.латвіжа.club Після розпаду Радянського Союзу та незалежності Балтійських держав, завод «Дзинтар» існував на ринку парфумів протягом тривалого часу. З'явилися нові аромати, генерують їх шанувальники. Багато труднощів мали випробувати бренд. У 2019 році компанія змушена задекларувати неплатоспроможність. Магазини заводу продаються в інші продукти перед закриттям.

Золотий вік для Дзинтарів впав на 60-70-ті роки. У цей час з'явилися найкращі запахи і найкращі спогади молоді.

Які парфуми dzintars на столі для заправки? Поділіться своїми спогадами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное