В іншому день мій дочок-в-одному раптом назвав, сказав, що вона мала серйозну розмову з мене, це диво.

Галина Петровна давно загинув, що її син не маррій Його 40-й день народження підійшов, але він все одно жив і не замислювався про одруження. Проте жінка з'явилася в житті.



Син мудрої і досвідченої жінки не сподобався йому. До одного дня дівчина звернулася до чоловіка з серйозною пропозицією. Чому цей телефон один раз і назавжди змінив життя Галини Петровни, читайте далі в статті.

Я підняв сина самостійно. Я не скаржаю. Це краще, ніж жити з тираном. Моя мета - зробити свою дитину щасливим у світі. Я мав працювати надчасно, попросити друзів, щоб допомогти малюкові спочатку.

І це незважаючи на те, що я жив з матір’ю. Але вона рівно відмовилася брати участь у житті свого онука. Моя мама благнула мене навіть не намагаючись зберегти шлюб. Я змогла стати щасливим, щоб у вас була повна родина.



Моя мама і я постійно борлися, тому моя мета була мати свою власну квартиру або хоча б орендував. Коли мій син був 5 років, ми нарешті переїхали. Це був щасливий час. Вася знала світ, і я допоміг йому. Здавалося мені, що ніхто не був у всьому світі, ніж нам.

Його син навчався диліґентно, бо він знав з раннього віку, що йому потрібна хороша освіта. Закінчив школу з золотою медаллю та вступив до столичного університету. Як я був, коли ми зламали.



Не вдалося знайти місце. Я шукав, як мій улюблений Vasenka буде жити без мене. Але він швидко адаптувався до свого нового життя. Довгий час я не міг прийняти, що решта мого життя буде витрачено самостійно.

Його син був успішним Вася навчався як програміст, знайшов хорошу роботу. Він навіть почав надсилати мені гроші, хоча я не запитав його. Пройшов час, і син ніколи не одружився. Я почав турбуватися, але що якщо він один з них? Звісно, ми не будемо говорити про такі теми. Я не хочу потрапити в особисте життя.

Але кожен рік я був ще і більше. Вайся сказав, що він побудує свою країну будинку. Він був 35 в часі. Він все ще спонсорував мене, якщо я можу сказати так. Але ми не побачили один одного дуже часто. По-перше мій син прийшов до мене на свята. І один день Вася повідомила, що він мав подруга. І готовий його будинок.



Я зрадився про перший і другий. Син приніс, щоб познайомитися з обраним ним. Я хотів приготувати сімейну вечерю, але Вася сказала, що він буде платити за ресторан. Її ім'я - Наталаша, і я не хотів її прямо.

Про її Я, як мій син, щоб бути парним з ким-небудь, хто його рівний. Не існує питання про смак, особливо якщо це ваші діти.



Незабаром син оголосив, що він одружився. Я знала, що я знаходжу нас один раз і назавжди. Але я не звикла жити без Вас! Так що я тільки прийняв цей факт. 6 місяців після весілля, що я ніколи не очікував.

Одного разу мій дочка-в-завдявся мене і сказав мені, що вона мала серйозну розмову з мною. Я був рубаний спочатку. Але ось що сталося. Наташа запропонувала, що я перейде до будинку з Васею. Є багато номерів, і вони хочуть взяти мене додому. Я забрав сюрприз.



Виявилося, що Наташа втратила свою маму рано. Вона хоче бачити мене більше пари разів на рік. І вона не розуміла, що живе з матір'ю. У мене є власний номер, ванна кімната і навіть кухня. Ой, що диво! Звичайно я погодився. І я здаю квартиру - немає зайвих копій!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Зв'язки між матір'ю і дочкою-в-правом не завжди погано. Іноді трапляються такі дотику історії. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Вона була так званою. Здавалося б, син вибрав гідну жінку!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное