Чоловік приніс коробку помаранчевих апельсинів, а добрий друг радий зробити їх заготовкою для Великодня

На другий день чоловік приніс коробку апельсинів від роботи. Вони давали йому вдячним клієнту. Не сумнівайтеся в чудовому подяки. Але що робити з цілою коробкою? Я дуже розумний і розумний друг. Вона сказала мені, що робити з апельсинів. Перед Великоднем свято, це те, що вам потрібно!



Редакція "Сайт" Повідомляємо, як перетворити свіжі апельсини в смачну пасту, яку потім можна додати в Великодні тістечка. Ви, звичайно, не пошкодуєте це, якщо ви надаєте таку угоду!

Що ви можете зробити з помаранчевих інгредієнтів
  • 2 великі апельсини
  • 1 ст. цукру
  • щіпка


Підготовка
  1. Це кількість інгредієнтів в банці, але я зробив кілька. Адже це відмінна заготовка, яка добре зберігається і не зіпсує довго. Так давайте приготування їжі.



  2. Спочатку потрібно добре мити апельсини. Гаряча вода, копати апельсини. Потім беремо трохи соди на щітку і ретельно очищаємо шкіру. Для цього нам необхідно чистити.



  3. Потім нарізаємо апельсини великими шматочками. Падіння вівса з цукром близько 20-30 хвилин, щоб дати більш сік. Якщо є насіння в апельсинах, їх необхідно видалити.

    Веб-сайт

  4. Після цього ми відправляємо нашу заготовку до сковороди і варимо протягом 15 хвилин на середньому вогні. На самому кінці додайте лимонну кислоту. Надмірний сік зливають, дайте масу трохи охолонути. Не залити сік самому, його можна використовувати для просочення печива. Просто поставте його в окрему банку і закрийте її.



  5. Пройдіть ще теплу масу через блендер. Достатньо не зануритися, але звичайний. Оздоблена паста щільно складена в банці і вставте в холодильник. Довгий час можна зберігати.





Тепер ви знаєте, що ви можете зробити з апельсинів. Але чому такий план ви запитаєте? Насправді, є багато додатків. Моя дочка любить цю пасту просто поширити на хлібі. Дуже ароматний і смачний. І можна додати в тісто при випіканні Великодніх тортів. Додаємо близько 1 столову ложку до 500-700 грам борошна. З цим доповненням тісто буде просто неймовірно ароматним. В принципі він може навіть замінити цукерки. Незважаючи на те, що торт з крупою і пастою ще більш смачний. Успіхів

Категории

Смотрите также

Новое и интересное