Після розлучення я помітив, що мої витрати різко скидали, тепер я просто купила гроші.

На протязі багатьох років Наталія була в шлюбі, що вплинуло на її руйнівно. Вона бажала дочекатися, поки її дочка пішла до університету, щоб сказати, що щастило її чоловікові один раз і назавжди. Жити для задоволення Жінка почалась лише після розлучення, коли вона виповнила 40 років. Але виявилося, що самотнє життя дозволило цій дамі добре зберегти. Як це можливо, читайте далі в статті.



Я одружився, коли я вагітна. Не було часу думати про майбутнє. Весілля на підлозі різко змінює ваші плани, і ви починаєте жити виключно тут і зараз. За перші кілька років я не встигла проаналізувати шлюб. Моя дочка взяла його повністю і повністю.

Коли вона пішла в школу, я дивився, якщо я любила чоловіка. Але я не планував розлучення. Вони жили і не турбували, і спасибі вам. Але чим довше він взяв, тим більш переконаний, що ми повинні розлучатися.



Я вирішив почекати моєї дочки, щоб піти в університет. Я не був впевнений, що після розлучення, Костя погодилася платити за навчання Ані. Як мінімум були деякі гарантії. Мій чоловік завжди зробив багато грошей, тому він може дозволити його.

Так мені 40 років. Моя дочка софомор і я розлучився. Це був кращим рішенням мого життя. Я нарешті почав насолоджуватися життям! І цікаво, що якось, чарівно, тепер я можу зберегти набагато більше грошей. Я розповім вам,

Чому життєдіяльність без чоловіка стала кращими першими, зменшеними комунальними векселями. Я проста людина, і я зазвичай не лежаю у ванній кімнаті довгий час. І переходимо в душ на максимум 5-10 хвилин. Але мій чоловік любить сметану в воді, а потім під контрастним душем настоятися 15 хвилин. Ви можете уявити, скільки води вирушають. І ціни зараз бувають місця.

85292.

Крім того, мій чоловік завжди був холодним. Опалення в квартирі можна перевернути до травня. Я не дівчині! Ось акаунти безпрецедентного розміру. Ми зібралися разом, але це часто трапилося, що я прокинув велику суму. Чоловік пообіцяв подарувати, але все ж не доходив до рук.

Наступним пунктом витрат є продукція. Що має сенс. Костя ate часто і багато. Майже кожен день м'яса, в вихідні море риби. Я пішов з покупками, тому мої гроші пішли переважно. Я не знаю менше, але однакова їжа. Я не маю грошей, щоб купити щось для себе.



Я отримав багато фунтів в шлюбі. Але зараз вони почали залишити самостійно. Я їсть простою, без надії їжі. Печера, овочі, бобові. М'ясо зустрічається рідко. Я відчуваю себе так краще! На тілі була деяка легкість.

Я почав витрачати менше грошей на себе. Чоловіки не цікаві для мене, тому для сукні не існує. Я люблю себе без макіяжу. Я рідко купую новий одяг. Це заощадження! Крім того, вам не доведеться витрачати гроші кілька разів на рік на родичів чоловіка. Тексти пісень, а це означає: Вони нічого мені зараз. Я можу сказати щасливий день народження на телефон, якщо я пам'ятаю.

Тепер я витрачаю гроші переважно на мої хобі. Я почав йти на йогу, що я мріяв про роки. У мене є кішка. Тимка - найкраща заміська в світі! Я не відчуваю себе шкода. Я купую кращі продукти харчування та іграшки. І навіть тоді я витрачаю менше, ніж я провів в шлюбі. Хтось чарівний, ні інший спосіб.



Я теж походжу до лікарів менше. І це зрозуміло, що я набагато менш напружений. Моя друзі ненав'язлива про те, як я роблю будинок без чоловіка. Великий Коли щось ламається, я просто зателефоную майстра, не переконуйте чоловіка, щоб виправити його протягом декількох днів. Дуже рекомендую!

Я пам'ятаю шлюбу з посмішкою на обличчі. Я повинен подати для розлучення раніше. Моя улюблена дочка на бюджеті. Так що файл не прийшов в руки тут!

Наталія показує, як життя може змінитися після розлучення. Досвід героїні для багатьох інших може слугувати прикладом. Жінки часто бояться отримувати розлучення через різні упередження. Намагатися зберегти шлюб для дітей і речей.

Р

Люди звикли жити один з одним, навіть якщо таке життя не приніс їм будь-яку радість протягом тривалого часу. Насолоджуйтеся! Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное