На роботі я став хворим, поїхав додому рано і знайшов на двері когось інше взуття.

Сім'я життя не завжди йде добре. Багато шлюбів не в перший рік. Однак, навіть ті люди, які живуть разом протягом багатьох років, і, як ідеальна пара, може зламатися з різних причин. Тільки кілька способів побудови таких відносин, щоб жити душу в душі життя.



Сьогодні видання. "Сайт" Я поділую історію читача, який мислити, Про насй Жінка змогла вижити недоторканність і навіть знайти щастя. Але зараз я дивлю, якщо я можу повернути його назад.

З Володією в шлюбі ми проживали трохи більше 5 років. Хоча тільки перші два роки були щасливими, а потім речі тільки погіршилися і гірше. Він став байдужим до мене і наших дітей. Навіть підняття дітей не викликали його інтересу. І будь-які спроби на моїй частині відключити і довести до життя тільки привели до кварель, говорить Олена.



"Мої друзі і сім'я покажуть мене, що він діяв з причини. Я вірно знав, що він мав когось. І якось приймав цю ідею. Хоча глибоко вниз я сподівався, що це мій фантастика і що все буде краще ...

Я не відчуваю себе, але я пішов на роботу. Я не відчуваю себе краще там, тому я просив додому кілька годин раніше. Я прийшов і побачив чуже взуття. Я почув голос і незнайомий сміх. й



«Оубута в кімнаті і побачила чоловіка з червоною жінкою. Вона була втілена і збиралася. Замість роз'ясування і роз'ясування він пішов з тишу. Якби я не була дружиною.

«Володя повернулася тільки ближче до середини дня, коли діти вже гасали. Про те, як він виходить. І сказав він з дверцята, що це була всі мої несправності. Я, безумовно, не чекав такого повороту. Не вдалося продовжити. Проблемою було те, що я не можу кинути Володи, бо це його квартира. Де я повинен йти з синами? ?

Р

Чудова послуга в цій ситуації була надана мені близьким другом. Поруч з старими дверцятами, які шукали молодят. Ви не повинні платити за житло, тільки допомогти в будинку і платити за комунальне житло. Я хочу, але що про дітей? ?

«Я вирішив поговорити з цією жінкою. Галина Семенівна стала приємною людиною. Буває, коли ви подивитеся на когось і відразу відчуваєте симпатію. Вона любила мене, теж. Він був радий, що я мав дітей і наполягав, що ми переїжджаємо з нею якомога швидше. й



Я почав упаковку. В короткий час я мав обід на Галині Семеновну. Я забрав дітей з дитячого садка. Тут було достатньо місця для всіх тут. А потім ми скоро відчували в домашніх умовах. Ще краще.

«Галіна Семионовна любила своїх хлопців, як сім'ї, і лікувала мене добре. Я не сказав мені, як погана дружина і мати я був, як поганий я приготував і очищав. Виявилося, що після виходу Володи я зміг повністю дихати. Речі дійсно отримують краще. Навіть колектив почав звертати увагу на мене. й



«Мій чоловік не схожий на моє перетворення. Своїм особистим життям, здається, що він зателефонував мені. Потім він скаржав, після чого пропонував гасити, після чого скаржався про своє життя, потім знову звинуватив мене.

«Я припинив відповідь на нього, тому він почав працювати для мене. Він запросив мене повернутися. Він пообіцяв, що все буде різним, що він усвідомив свої помилки. Звичайно, я не вірю, що він говорить. Я знаю, що хлопці потребують батька. Я не знаю, що робити ще, жінка мусить.

320460 р.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Якщо Олена говорить про те, що її життя змінилося для кращого, то чому покинути все, куди воно було гірше? Люди майже ніколи не зміняться, тому навряд чи це друга спроба побудувати відносини з Володимиром буде більш успішним, ніж перший. У будь-якому випадку, це Олена, яка приймає рішення. Це єдиний, відповідальний за життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное