Я не знаю, що робити.

Розуміння у відносинах Він може легко знищити їх. Це було підтверджено Альена, головним персонажем сучасної історії. Нещодавно з'явилася непорозуміння, через яку її сестра відступила її. Так що вони не спілкуються. Чи зможе жінка встановити стосунки з коханою сестрою, читати далі в статті.



Моя сестра і я завжди була досить близькою, хоча Olya - 10 років старше мене. Як дитина, вона була рольова модель для мене. Я хотів одягатися, як її, носити той же макіяж і зробити те ж саме, як моя сестра.

За її словами, я отримав навчання і закінчив школу з золотою медаллю. Я думав своїх батьків однаково гордістю. Я ніколи не відчував жодного конкурсу в сім'ї.

р.

Я був просто оздоблювальним учням, коли Ольга одружилась. Вона переїхала в інше місто, де вона знайшла престижну роботу. Вона почала своє нове життя. А мені не було багато. Я зберіг, хоча. Я пішов в університет і почав жити в гуртожитку. Ми поговорили на телефоні, коли у нас є вільний час.

41

Коли я закінчив коледж, Оля повідомила, що вона отримала розлучення. Не хочу поділитися деталями її розлучення. Я знаю, що протягом багатьох років моя сестра досягла успіху в кар'єрі. Вона почала заробляти великі гроші, тому після розлучення без проблем вона витягала здачу нової квартири з бездоганним ремонтом себе. Я прийшов, щоб відвідати її і ми встигли разом. Хоча я відчув, що ми були дуже віддалені від одного.

Я недавно одружився з братом. Я 25 тепер і моя сестра 35. Вона живе окремо і рідко приходить додому. Я думаю, що шлюб був руйнівним для неї. Я боявся того ж, що буде мені.



Але те, що я пішов, коли я вагітна. вона була щаслива, коли вона дізналася, що вона була Я вірив, що дитина знову приведе нас. Але щось відбулося, що ніхто не очікував. Мої батьки подарували мені квартиру на весілля. Збережіть гроші, щоб купити інший будинок. Зняти його. Але моє весілля і вагітність змінили свої плани.

Звісно, моя сестра дізналася. А потім вона була замінена. Вона припинила відповідь на мої дзвінки. Він не говорить про своїх батьків. Я вирішив подзвонити її з чужого номера. Це те, що вона сказала прямо зараз! Але після слухання голосу вішала. Я живу в новій квартирі за місяць, але я ніколи не бачив Оля. Я думав, що мої батьки купили мене новий будинок.



З одного боку я розумію її. Але на іншому... Я маю дитину. Чи не вона просто щаслива для мене? Моя мама вірить, що Ольга серйозно відхилена. З її характером важко досягти її.



Вона досягла всього в своєму житті. Вона має достатню кількість грошей, хорошу роботу і велике місце для життя. Але можливо, вона бажала її батькам, щоб піклуватися про неї, як я робити. Я не знаю, що робити або як це зробити до своєї сестри. Не вважаю, що обставини були таким чином. Це те, що викликає непорозуміння у відносинах!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ситуація неприємна - це факт. Здавалося б, що Ольгою може бути відроджена сестрам і батьками з декількох причин. По-перше, як Аліона сказав: Оле може бути боляче, що її батьки не забезпечували свого житла. По-друге, жінка може бути відхилена, що вона була просто поставлена перед фактом. Ми можемо обговорити це питання разом. Що ви думаєте?

Розкажіть мені, як робити сестри?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное