Моя мама продала свою грандіозну квартиру, я очікував отримати деякі з цих грошей на день народження, але це не було зроблено таким чином.

Багато пар навіть перед шлюбом погоджуються на важливі моменти життя. Наприклад, перше, що потрібно зробити. доляВи маєте певну кількість дітей, які зберігають для певного майна. Стандартні речі, в основному. Життєві шлюби між дорослими і адекватними людьми.



На жаль, це часто причина спорів з-за кордону. Спори можуть виникнути між близькими родичами. Вирішення таких побутових питань є абсолютно нормальним, якщо ніхто не виходить за межі дозволеного. Однак, є моменти, коли люди, які не дивляться один одному, навіть всі сім'ї, можуть пересуватися на шматки. І один з них, звичайно, поділ спільного майна.

Я вирішив зупинити спілкування з сім'єю. Я маю на увазі батьків і сімейства сестри. Рішення складно, але я думаю, що це абсолютно виправдано. Щойно чи пізно ви повинні зловити тих, хто так вразливий до вас. Поведи мене, вони просять таку реакцію на тривалий час.

У мене є молодша сестра. І я знаю, що говорять про найстарішу дитину в сім'ї, особливо якщо це дівчина. Як дитині вдалося спробувати роль няні, варити, наставника. У нас була улюблена дитина в сім'ї і старша сестра, яка мені. Я завжди намагався повернути сліпу око.



Я не хочу залити душу перед читачем хворого, тому пропустимим дітям і юнакам. Покажіть, що я одружився рано. Кожен хоче отримати хіп незалежності, навіть в чужому будинку. Я все ще не шкодую про те, що я зробив, хоча я розумію, що я напевно був просто щасливий.

Через рік мій бабуся пішов з цього світу. Не думав, що це було трагедія. Стара жінка була дуже енергійною під час свого життя, але нещодавно вона хвора. Так, щоб сказати «вичавлений» буде найбільш правильним.



Після проїзду на сімейній зустрічі було прийнято рішення про те, що робити з рештою квартири. Ми здійснюємо ремонт, а потім продаємо його в якості майна. Тим не менш, за цей період ціни на житлові троянди і рішення, в цілому, було досить успішним.

Ведуться вагітні жінки. Я не був трохи ревнощим. Не робіть мене неправильно, я думаю, що вам потрібно, щоб отримати на ногах спочатку, а потім розширити свою сім'ю. Але я розумію, що думки можуть бути різними на цьому.

Так, хоча термін не був дуже пізній, не дуже хороший, щоб допомогти з ремонтом. Я думаю, що вона просто не спробувала нормально. А наші батьки і її чоловік немов розповіли про себе, а не переробити. Її чоловік не відремонтував його, не було часу через роботу. Батьки... Ну, вони не молоді. Так це просто мене, грішний кінь знову.



Ремонт Peels пішов довго і важко. Я прийшов після основної роботи. Не дивлячись на те, що мій батько жив у цій квартирі, мало хто міг зробити. Ну, моя сестра просто прийшла, щоб поділитися новинами і розповісти мені, наскільки важко було для неї. Вагітність зрозуміла, але за 7 місяців все ще не так серйозно!

Після ремонту Дад був зайнятий з покупцями. Зібрав їх, щоб побачити їх, поганий і так далі. З людьми важко для мене, і вони почувають себе занадто. І я був радий (перхапс вперше), що мій батько мав можливість залишитися позитивним протягом багатьох років. Я повинен мати мій мама.

р.

Пілінги І тиждень тому у мене був день народження. Маленька вечірка, очищайте для себе. Мій чоловік і я зробив очищення, встановити таблицю, прагнув досягти бажаної атмосфери. Після того, як мій бабуся був недавно проданий, і я був розраховувати на чесну частину мого спадщини.

Узгоджуючи напої та закуски на столі, родичі вирішили подарувати мені подарунок. Додатково, сертифікат. Новий холодильник! Він був ще нижче того, що мій чоловік і я вже мав. Подарунок, так подарунок. Один з них все.



Я не сором'язлива людина і, відновивши від деяких ударів, запитаних для пояснення. Ви бачите, час відремонтував квартиру мої батьки продали б для двох холодильників. Так питання було своєчасно і правильно.

У мене була боротьба з сім'єю, але вони починалися мені. Це перша і найперша. Так, як, вона не любить подарунок, я руйную свято себе, як не сором'язлива. Після того, як кур'єр-гойд почав милуватися нашою квартирою, і як добре, це було те, що ми не орендували його. Квартира була повністю і повністю чоловіком. Але молодша сестра має одну, а їхня пара також оплатити гроші на неї щомісяця. Це буде приємно, якщо вони були однаковими, як мені.



Будь-ласка, ви отримаєте її. Було прийнято рішення про те, що гроші на житловий простір бабусі до молодшого, купити будинок. Чому не просто віддати квартиру? А! Вони не люблять околиця! Kindergarten, ви бачите, не навколо. Вони вже мають невелику дитину. Хочу ближче до центру.

Так ви йдете, мій дорогий дочка, візьміть холодильник і не поганий. Оцінити те, що ви маєте. Ти щасливий, прямо? А потім дитина народиться. Як добре, що ваш чоловік такий хороший професіонал, ви не втратите!



На наступний день я вирішив блокувати номери телефонів сестри і батьків. У мене немає ідеї, якщо вони помітили його або ні. З соцмереж я маю довгий час, так що для мене немає сенсу. Якщо вони приходять, я не відкрию двері.

В дитинстві старша дитина. Але я просто не маю сил, щоб закінчити його більше. Мій чоловік також підтримує мій погляд. Я маю чоловіка, який я можу кинути.

Що робити, якщо ви були основним характером?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное