Я кинувся в чаші і занурю ноги там, в годину я насолоджуюсь супер ефектом.

Як приємно після важкого дня замочити в теплій бані. Вода знімає втому і біль, відмиває всі забруднення. Для поліпшення ефекту можна додати улюблені ефірні масла або просто спеціальну піну. Але найбільш ефективні і перевірені століття залишаються ванна-солй



Видавництво Peels Edition "Сайт" Я вирішив дізнатися, які властивості знаменитої української солі.

Сіль епсом, як називається українська сіль, є природною мінеральною сполукою. Його основною складовою є сульфат магнію, який має відмінну протизапальну і протимікробну дію. Англійська сіль широко використовується в косметології та медицині. Знімає біль після тренування і покращує здоров'я.



Прийміть ванну з англійською сіллю після тренування дозволяє регенерувати розтягнуті м'язи і відновити тон всього тіла. А також дасть чудовий настрій і благополуччя після фізичного навантаження. Також ванн з сіллю Епсом рекомендується після спортивних травм і операцій.

Магній, який є основною складовою англійської солі, має ряд корисних властивостей для нашого тіла. Крім регенеруючих і відновлюючих властивостей, ця сіль має великий вплив на м'язи, нервові, кісткові та суглобові системи нашого тіла.



Крім того, солі Epsom діє як відмінний антиоксидант і детоксикаційний агент. Українська сіль видаляє токсини з нашого організму при отруюванні і допомагає регулювати обмін речовин.

Властивості солі Epsom є відмінним антимікробним і протигрибковим засобом. Якщо ви відчуваєте неприємний запах ніг, то ванн з додаванням англійської солі допоможе впоратися з цією проблемою. Кілька таких процедур назавжди забудуть про проблему неприємного запаху. І шкіра ніг стане гладкою і ніжною без складних процедур салону.



Крім того, ця процедура набагато більш бюджетна і має безліч додаткових позитивних аспектів. Все, що потрібно зробити, зануривши ноги в баню солі протягом 20 хвилин. Повторити цю процедуру щодня протягом тижня.

Продовжуємо дослідження використання солі Epsom. На сьогоднішній день цей продукт мало вивчений в галузі клінічних досліджень. Але той факт, що цей продукт є універсальним рішенням для багатьох проблем залишається нездатним.



Сьогодні вчені з багатьох країн стверджують про можливість використання цього продукту в якості основи дієтичної добавки для обшивки додаткових фунтів. Щоб оцінити цей метод ще неможливим, оскільки є ще маленькі дослідження і факти. А експерименти, які вже були проведені дуже змішані результати.

Тим не менш, знання солі Епсом досить впоратися з багатьма повсякденними проблемами. І мільйони жінок по всьому світу використовують англійську сіль щодня після зайнятого дня, щоб зняти набряк ніг або просто розслабитися.



У коментарях, чи корисна інформація для вас і як використовувати англійську сіль у вашому житті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное