Доктор Комаровський розповів про те, як харчуватися у віці цвітіння для підтримки міцності та молоді

Здоров'я у віці Багато хто залежить від того, чи людина переглядає себе по всьому світу. Тим не менш, це ніколи не пізно, щоб прийняти вашу думку і почати роботу над вашим станом, як фізичні, так і психічні.

р.

Тема здоров'я є актуальною для людей будь-якого віку. Однак тіло літніх людей набагато більше потребує догляду і догляду. Що звернути увагу на перше місце довга, сказав відомий лікар Євген Комаровський. Найцікавіше в статті.

Євген Комаровський спеціалізується на дитячих захворюваннях. Однак серед абонентів відомого лікаря є величезна кількість літніх людей. Тому фахівець вирішив підняти тему здоров'я і розповісти, які проблеми найбільш поширені серед літніх людей.

Згідно з лікарем, основна складність у старій вікі полягає в тому, щоб правильно харчуватися. Після всього, пансіонери мають особливий вразливість до дефіциту поживних речовинй Проблеми з отриманням їх можна різко активувати цілий пучок хронічних захворювань.



Погане харчування літніх людей є наслідком багатьох інших соціальних проблем. Найголовіші з них Відсутність життя. Пенсії невеликі, ви повинні зберегти все і їсти все.

Крім того, пансіонери не хочуть варити власну їжу. Або вже погіршується здоров'я не дозволяє їм довго стояти на плиті - для цього просто немає міцності. Це теж гірше з віком. якість смакових бутонів. Їжа стає непристойним, незалежно від того, які делікатеси на столі.



Ось Komarov додає поширену проблему зрілих людей - погані зуби. Через це, що раніше звична їжа стає набагато більш проблемною.

Як встановити харчування у дорослому віці Ви можете регулювати харчування в будь-якому віці. Для цього будуть потрібні ресурси. Євген Комаровський каже, що ви можете це зробити, знаючи Основні потреби літніх тіла в їжій

У раціоні людей понад 60 років необхідно кліткай Вирощування зернових культур, овочів, фруктів і бобових культур. Також серед обов’язкових елементів є кальцій. Його літня людина повинна споживати принаймні 1,200 міліграм на добу.



Наступний обов'язковий елемент вітамін Д. Норма для літніх людей становить 800-1000 IU в день. І останній вітамін, який у старших людей часто виникають проблеми з, Це B12. В кормах тварин, для яких пенсіонери часто не мають грошей. Все це можна отримати за допомогою біологічних добавок.

Експерт зосереджується на важливості питної води в дорослому віці. Дефіцит рідини в організмі призводить не тільки до його зневоднення, але і провокує розвиток багатьох неприємних недуг. Кращий вибір. Чиста вода без сторонніх домішок.

Р

Комаровський зробив приблизний кошик для пенсіонерів. До складу зернових зернових культур слід віднести цільні зернові крупи. Наприклад, гречка, овес, коричневий рис. Овочі набагато краще фруктів. Однак, як з них краще їсти з шкірою. Також в раціоні повинні бути продукти, які багаті білками. М'ясо, яйця, молоко і бобові.

Жири можуть обмежуватися. Але вони теж потрібні. Краще віддати перевагу рослинним жирам - це насіння і горіхи. Якщо це можливо, то в раціоні можна включити рибу. Але цукор і сіль краще повністю відмовитися або обмежити їх максимально.

За словами Комаровського, харчування літніх людей слід контролювати на рівні держави. Тим не менш, це не буде очікувано. Тому ми радимо думати про здоров’я молоді. Спорт, правильне харчування, регулярне сон і повсякденне життя є основними речами, щоб привернути увагу до першого місця.



Не варто забувати про фізичну активність. Прогулянка по будинку. Головне, що це нормально. Те ж саме стосується самого раціону. Навіть якщо ви не хочете їсти, важливо це зробити. Невеликі порції тричі на день обов'язково!

Поділіться цим матеріалом з батьками та бабусями. Давайте допоможемо один одному в цих складних разів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное