Щільність пластика, але виглядає фантастично: секрети молоді 57-річної Полини Порізкова

Цього року. Поліна Порізкова Він святкує 58-й день народження. Хоча якщо ви подивитеся на модель, ви не можете сказати, що вона так старий. Нещодавно вона підкорила модні котирування в різних частинах світу. І тепер він порушує думки жінок: як вона керується виглядати так добре? Чи це пластик?



Веб-сайт: www.paulinaporizkov.com Редакція "Сайт" Я дізнався всі секрети краси Полина Порізкова. Ми ділимося хитрощами американської моделі самодогляду пізніше в статті.

У Чехословаччині народився Поліна Порізкова. У той же час, «Прага весна», а потім СРСР відправили війська в країну. батькам дівчини довелося залишити батьківщину. Вони переїхали до Швеції.
Я пішов з моєї дочкою, щоб підняти мій бабуся. Паулін вдалося залишити на іншу країну тільки через 7 років.



Веб-сайт: www.paulinaporizkov.com І вже в 80-х роках почав моделювати кар'єру Порізкова. Вона була лише 18 років, коли вона стала першою європейською моделлю для зірки в Американському спортивному журналі. У зйомках для Playboy взяли участь пара років, Pauline.

У той же рік вона зробила свій фільм дебютом. Проте вона відразу ж була номінована на анти-авард «Золотий Малин» за найгіршу жіночу роль. Але не зупинився на новому актору. Після чого модельна кар'єра дівчинки переривалася вагітності. Після народження першої дитини вона продовжила діяти в фільмах. Порізкова працювала з такими відомими акторами як Джонні Депп і Міккі Рурке.



Веб-сайт: www.paulinaporizkov.com Поліна також зуміла спробувати себе письменником. З неї прийшла 2 книги. Кілька музичних колективів, присвячених їх пісням жінці. Крім того, Порізкова була суддею на популярному телешоу «Американська топова модель».

Зараз Павлова 57 років, але вона виглядає не менше 10 років, ніж її роки. Вона піклується про себе з раннього віку. Але вона denies вона коли-небудь зробив пластик. Модель не приймає красу пострілів і вірить, що ви можете тримати себе у формі без регулярних поїздок до косметолога.

Паулін піклується про шкіру обличчя. Однак жінка промивається тільки ввечері, а потім діє зволожувач. Вона вважає, що купання вранці не є гарною ідеєю для її сухої шкіри. Porizkova також використовує захист SPF на регулярній основі.



Веб-сайт: www.paulinaporizkov.com Не так багато засобів для догляду. Вона вважає, що з віком кількість банок з кремами та іншими речами краще, навпаки, для зменшення. Паулін не боїться виростити староприродно. Саме тому він не приховує своїх зморшок. Те ж саме стосується сірого волосся, що жінка не фарбує.

Тим не менш, до косметолога Порізкова іноді все ще йде. У верхній частині є різні процедури антивікової обробки, такі як маски для обличчя і лазер.

Уроки Поліни Поризової для догляду за собою полиною практики інтервалу застібки. Вживати протягом 8 годин і голодуванням протягом 16 годин. Модель не вмирає з відбілюючими дієтами і не обмежує себе їсти. Однак він віддає перевагу оздоровчому харчуванню.

р.

Веб-сайт: www.paulinaporizkov Жінки також активно беруть участь у спортивних змаганнях. Вона зуміла любити фізичні навантаження тільки через 40 років. Але завдяки цьому вдалося поліпшити психічне здоров'я і позбутися від панічних атак. Pauline поїздів принаймні 3 рази на тиждень. Її улюблені ігри є Пілатес і танці. Вона також любить породити абс.

Вікова модель не боїться розміщувати фотографії без макіяжу. Крім того, вона не використовує фільтри і акції лише чесні фото з її послідовниками. Для багатьох Поліна Поризкова - рольова модель. Я хочу добре виглядати в своєму віці!

2713474

Веб-сайт: www.paulinaporizkov Як видно, що жінка не має спеціальних секретів краси. Головне, щоб любити себе і прийняти ваші старіння з головою, проведеним високою. Ми сподіваємося, що ця стаття надихає вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное