Майбутнє матері-в-праворуч дав античне кільце на тиждень до весілля, наступного ранку я був на ювелірі.

Хтось любить збирати штампи, деякі божевільні про сучасні технології, інші переваги. свінгери з унікальною історією. Ви не можете будь-ласка. Так, перед тим як подарувати щось конкретне, намагайтеся попросити людину те, що він любить, його звички або захоплення. Таким чином, ви можете заощадити час, а одержувача матиме тільки приємні емоції.



Пілінги З іншого боку, люди, які приймають подарунки, повинні бути Оцінити будь-яку презентацію, яка представлена на них. В залежності від відповідальності, звичайно ж. Наприклад, на Заході, прийнято зробити списки подарунків, які будуть приємно отримувати для свого свята. Що чекає гості. Ми не робимо цього. Як кажуть, візьміть те, що ви даєте і не забудьте сказати вам спасибі.

Ну, ви бачите ці бабуся на автобусі, що надягають старомодні берети з деякими дикими макіяжами і все на золото? сотні кілець, величезні сережки, це все? І золото все-таки настільки червоний, навіть червоний. Як виглядає мідь. Моя мати-в-правила мені це кільце нещодавно. Золото, з бірюзовим. Радянський. Як ви його уявили.

, м. Київ

Вона сказала, що це величезний скарб, і він був переданий від матері-завдання до дочки-завдання для більш ніж одного покоління. Як щасливий шлюб і все. Я кладу, я відчуваю себе погано. Великий, недорогий колір, цей бірюз не виглядає на всіх. Це нічник. Але мені довелося взяти його. Я подякував вам, я посміхався. Але ювелірні вироби, звичайно, вирішили зберегти в домашніх умовах, десь глибше в коробці.

Навігація Через два місяці, мій найстаріший дочок і пішов на прогулянку. Ми приїхали до місцевого торгового центру на шляху. Діти люблять працювати там. Вони люблять, коли є багато людей, все барвисто і ви можете ходити по невеликих магазинах. І я не розумію себе. Після чергового повороту надійшло по куту дживелера. Продається багато речей, але це не те, що моя дочка зацікавила.



Поговорили про свою професію, затримали черги, проконсультували те, що купити, а паралельно в кутку ремонтували ювелірні вироби клієнтів. Цього разу він походив навколо з посиланнями в браслеті гарної дівчини. В той же час я побачила товар і поїхали. Але пам'ятаю це місце.

На мій дикий день народження дочки на носі, і цей коштовний кут ніколи не вийшов з голови. Ви також можете розтопити продукт або зробити його більш сучасним. Так, ви маєте право. Зробіть два речі одночасно. Позбутися від жахливого кільце, наданого мамою. І, звичайно, створити щось нове для маленького. Вона буде мати її першу жіночу трійку.

р.

Виявилося, що зміна, переробка або повністю перемішування продукту не проблема на всіх. Все, що вам потрібно, це матеріал і оплата за роботу. Ми отримали бірюзу. Я навіть знайшов статтю в Інтернеті, кажучи, що все надприродне живлення кілець знаходиться в камені. І рамки просто металеві.

jeweler намагалася найкращого і навіть покритого новим кільцем з особливим сплавом, щоб він не був таким червоним, але придбав більш благородний відтінок білого золота. Відмінний результат, а також дуже сучасний.



Звісно, мама-в-одному запрошували на свято онука. Я не маю нічого проти неї. Кожен має свої погляди на життя. Я не знаю, що я хочу виглядати. Бабця татуювання? Ха! Чому?

Моя бабуся оцінила свій подарунок своєму грандіозному. Я був в любові, ви можете сказати. Вони і їх батько-в-правді дали малюкові дуже милий комбінезон, хоча люди помирають, і я вірю, що вони не радять нічого взагалі. Приходьте

Але друга половина свята була повністю не за планом. Моя мама-в-одному запитала мене про своє колишнє кільце, і я не лежав чи приховує його. Я навіть продемонстрував свою чарівну бірюзу. Я скажу вам прямо, вона не допоможе. Жінка миттєво очищається, і перед очима вона мала щось схоже на дуже сльози. Але вони були сльози гніву.



Починав життя, звинувачуючи мене у співвідношенні, пороги і знецінення її широкого жесті. Трохи більше, і кулак, я серйозний. Вона була затишна батьком, чоловіком, однією з наших родинних друзів. Виявилося з утрудненням, і чоловіком, якщо я виглядав правильно, ще половив кілька важких помідорів. Моя дочка загибла і вечір була зруйнована.

Я ще не відчуваю себе винним. Я дав подарунок, що означає, що я можу зробити все з ним. Що, якщо я втратив, що потворне кільце? Що, вогонь мене? І знову вона подобалася її грандіозне кільце. Чи не ми зробили все, що таке ліжко? Але для моєї матері-в-прави я не маю ніякої негативності. Ну, майже.



Саме так, що жінка набивала в голову і зараз вона живе з нею. Я не збираюся пояснити що-небудь до неї, тому я повинен бути на телевізорі принаймні один раз ввечері. Але її чоловік любить її, щоб я поважав її. Це радість, що дочка руйнувала свято. З днем народження! Може бути ми можемо зробити.

Що ти на цій історії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное