Я захочився і занурився щось неправильно.

Ті, хто старше, особливо чоловіки, пам'ятають, що в 80-х і 90-х роках минулого століття був певним неспішним набором правил про те, як поговорити з незнайомцями на вулиці. В основному, він прийшов до того, що відповідь була якомога швидше, і запитати питання Це тільки останній курорт.



У той час в країні був повсюдним. З місць, які не так далекі до того, що прибули нові звички, погляди на життя, а також творчість і моральні принципи. Пам'ятайте хоча б домінанту книг про в'язниці теми або популярність чарівного жанру придуманого французькою мовою - chanson. Як тільки вони були про любов, і з яких причин ми абсолютно не можемо.

Тепер небезпека виникає з новими питаннями. Але вони не мають нічого спільного з злочином. З іншого боку, деякі скажуть, що речі набагато гірше. І, можливо, він буде право. У той факт, що люди почали помітити, що певні дії та слова впливають на нас на нефізичний рівень.

р.

Позитивна відповідь на неоднорідне питання може призвести до катастрофічних наслідків. Але питання просять не будь-яким, але реальними експертами у своїй галузі: саркувальники, фортунні казки, навіть відьми. На нашому телефоні ми почали забувати про ці люди. Але вони все ще існують і відчувають себе чудово. Але зараз набагато простіше приховати.

Візьміть щось з мене. Ось, візьміть ... - одна з фраз-трипсів, які чудово працюють на незграбних пасерах. Вважають, що кінець вироку не можна навіть обговорити, просто подумайте про те, що ви хочете передати незнайомцю. Ось багато, щоб розповісти. І практично завжди щось погане: недуга, втрата сил, проблеми в сім'ї і на роботі.



Людина, яка говорить цю фразу, може навіть виглядати в очах і посміхатися. Побачити, як гарна людина, яка хоче допомогти або купити щось. Але потрібно його питати голосно, подивитися на очі, попросити йому знову запитати питання, і відразу його посмішка зміниться до великогабаритної муки, а очі стануть пухнастими. Важкий впав.

Відомі люди, дати мені це... Приходьте тут, будь ласка. Ще одне слово, яке працює за тим же принципом, але працює іншим чином навколо. Негайна людина рідко приїжджатиме і попросить чогось в найважчих умовах. Не тому, що це неприпустимо, але просто тому, що ніхто не відповідав. Не менш позитивно.



Так в цьому випадку вілли будуть діяти безсоння. Назвоніть, щоб бути бездомними бджілами. Ця стратегія працює ще краще, ніж попередній. У великих містах використовуються люди для динамічного життя. Вони не чути, що ще один поганий людина збивається до них, розширюючи свою руку в їх напрямку. Просто дайте кілька монет, або навіть рахунки, і відповідайте щось на машині. Вам не потрібно більше.



Ви повинні почути історію деяких джгутів, які бачили підгодівлі і потрапити в дорогий автомобіль, прямо? Навігація Тепер ви знаєте, чому історії, як це відбувається. Якщо це був звичайний свінгер, він ніколи не зламав в хорошому місці. Для тих, хто потребує більше, ніж гроші не повинні турбуватися. Ви можете взяти енергію з особи в будь-якій точці міста.

Тексти пісень, а це означає: Чи будете ви молитися для мене? Для мене, будь ласка... загальний запит і питання. Дуже популярний на великих святах, коли величезна кількість неперевершених людей стежить біля храмів. Він може бути бідною людиною або добре роздягається людиною.

р.

З одного боку або іншого, кожен повинен для них молитися. Чому не можна йти до церкви самостійно? Знайте, послухайте довгу, розірвав історію, що дуже легко вірити. І ви вже можете отримати щось в навантаженні, щоб піти в храм і багато іншого. Просто променя для Таговіча.

Як ви вже розумієте, що це може бути зроблено категорично. Не сумнівайтесь, не викличе. І ще більше так, зупинка і слухайте пояснення кроку. Шукайте міцність і відвагу, щоб відповісти на короткий час, і перейдіть на свій бізнес. Поведи мене, в цьому випадку не про допомогу вашому сусіду. Так ви не робите нічого неправильного.

1376897

Ці поради допоможуть вам уникнути трюків вагабондів, які хочуть щось більше, ніж гроші від вас. Ви просто повинні розуміти, що в житті не всі люди хороші і хочуть, щоб ви тільки добре. Деякі потрібні щось позитивне з інших, як паразити. І в той же час ви можете покласти сорок десь. Так краще не жувати і бути пильним. Це не божевільна гірше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное