Я дізнався з фермера, чому огірки в супермаркеті покласти в пластик

Нещодавно переїхали в Польщу. Під час встановлення та налаштування всіх поточних моментів, особливо не було часу для покупок. Але момент прийшов, коли їжа закінчилася повністю і було потрібно було поповнювати податки принаймні мінімально. Магазини в Польщі не відрізняються від нашого. Майже один і той же набір товарів, тільки імена трохи відрізняються. Але є деякі речі, які просто шокують в польських супермаркетах. Один з тих речей Кошикй



Цікаво, чому ставити огірки та інші овочі в додатковому шарі поліетилену. Я розповіли всі деталі місцевого фермера. Я розповім, що я знайшов.

Природно, кожен магазин стурбований тим, як захистити свою продукцію, продовжити свою презентацію. У Європі тенденція екологічної дружби виражена, тому всі продукти повинні бути як свіжі, так і нетоксичні. Перше, що ловить око, коли ви йдете в супермаркет майже всі овочі і фрукти в пластиковій упаковці.



І якщо це дорогий екзотичний продукт. Вони спочатку ретельно упаковані, щоб вони вижили перевезення і не втратили свою презентацію. Але що це дійсно вражає. лосиний



Огірки для поляків досить поширені. Їжте їх свіжим круглим роком. В середньому поляка їсть до 7 кілограмів огірків на рік. Ми знайомі з нами як картопля або цибулю. Огірки вартість копійки в порівнянні з іншими, більш вишуканими овочами. А потім раптом така безпрецедентна розкіш - упаковка для кожного огірка.

Чому кладуть огірки в пластику вирішили попросити місцеве населення, чому огірки такої честі? У нас є кілька теплиць з огірками. Так виходить, що місцеві огірки не загортають в плівку. Вони не встигають зіпсувати, поки вони не потрапили в магазин. І купують їх з аграріїв для пені, тому якщо пара не йде на дорогу, втрата невелика.



Що стосується імпортних огірків, то якісні вимоги ЄС дуже високі. Виявляється, якщо огірки привозяться з іншої країни, кожен з них необхідно загорнути в пластик. Таким чином, огірки зберігають свіжість і не гниться по дорозі, бо вони не взаємодіють з киснем. При приході в супермаркет, вони залишаються свіжими, якби вони просто були вирощені ліжками, водоростей в пластику.

Р

Цей метод також дозволяє огірокй Вони не в'яжуть, вони не виглядають як змивка. Огірок в поліетилені здатний підтримувати пружність і міцність в середньому близько двох тижнів. Без пакету, не огірок може жити таким тривалим життям та залишатися конкурентоспроможним.



Третя пояснення для цього ретельного поводження з огірками є їх чутливістю до етилену. Ця речовина секретується іншими овочами та фруктами, такими як яблука, груші, банани, мандарини. І вони завжди поруч з огірками. Хоча від їх наявності огірок може загинути набагато раніше.

У польських супермаркетах багато дивовижних. Але я розповім про них найближчим часом. Поділитися в коментарях, які здивувати вас в супермаркетах, і що, навпаки, радує.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное